Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barfim? Cele mai enervante femei...


Recommended Posts

Nu-mi place Andreea Marin.. E asa de falsa ca imi vine sa vomit cand o vad cu botul ala de maimutza si rasul ala spart.. dar ma rog, un anume segment de populatie o adora.. Asa e viatza!! Tatu arata mai bine in realitate decat la tv... dar la fel.. gura mare si.. degeaba. Pe Lazariuc am avut ocazia sa o vad nemachiata si dezbracata la un casting... si va zic eu ... luminile si fotografii fac totul in rest nu prea ma uit la tv... A... si gianina corondan.. poate ar fi buna de o emisiune pt copii in somalia nu la televiziunea romana cami
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
LOL hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, buna! Buna! hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Mey ma terminatzi cu zile, tot felul de noi venitzi cu simtzul umorului grozav.
quote:
Originally posted by Nusch
Nu stiu daca chiar ma enerveaza aceste demoazele, mai mult sau mai putin trecute, dar MA PLICTISESC !!! Toate se vor frumoase, naturale, de bun-smit, cu gusturi fine, empatice, emancipate, actualeactiveatractive, dezinteresate, inteligente, citite, ocupate, inspirate, aglomerate de biznisuri, intalniri, afaceri importante, neicusorule - ah, din nefericire, unele abandonate pe altarul profesiei - nu mai au timp de familie sau de un iubit, asa ca ofteaza dupa amorul autentic - ... Mama, cate puncte urmeaza !! Toate urla in stanga si-n dreapta ca n-au facut compromisuri, ca nu le intereseaza aspectele materiale, ca au nevoie de intimitate (dar se duc pe Kilimanjaro, in Cuba si aiurea, in vacanta, chipurile, cu camera de filmat si de luat bani dupa ele), ca nu sunt obsedate de silueta (asa le-a facut mama-natura, cu metabolism sanatos, rapid si frumos, deh, desi unele arata ca niste veritabile anorexice), ca apreciaza la un om calitatile sentimentale si nu potentialul financiar (dar sunt maritate/ incurcate cu potentati din domeniul cu buzunare dodldora), ca le plac cutare carte/ autor/ pictor/ decorator/ solist etc. dar neaparat cat mai deosebit sa fie, sa nu zica "m-am zbantuit o noapte pe Blackeyedpeas", toate au pasiuni si veleitati nobile - fonduri pentru campania de strans gumele de mestecat de sub mesele de pe terasa Bamboo -, se ocupa de pictura, decorat prpriul apartament, echitatie, golf, muzee cat cuprinde cat sunt in vacanta (enumerate neaparat in paginile unei reviste la inatoarcere), si - cel mai important pentru tara si pentru ele : CUMPARATURI IN STRAINATATE !!!! Pfuaaa, pai ar recunoaste doua dintre blondele perindate pe la Asia (una este si azi in "trupa") ca le-am vazut la Unirea???!!! Blestem de sase ori si mai multe nu, pe capul meu ! Si asta e, industria vedetelor inseamna bani, ipocrizie, stres, falsitate, haine multe si frumoase, posibilitati de invidiat, cine poate sa acceada, trebuie sa aiba stomacul tare, dintii de fier si urechile sanatoase, poate si partile mai joasa, sa faca fata "cerintelor profesionale". Si mai sunt si multe altele de spus despre "profilul" si metehnele vedetei autohtone, cum poate sunt multe de spus si despre ele ca persoane private (dragute, saritoare etc.), dar noi le vedem, din pacate, fata si sufletul "boite" pt tv, n-avem cum sa stim cum au muncit ca sa ajunga sa faca emisiune, cand auzim ca se dau cu Porschele si Ferrariul nustiucui. Dar programele TV in Romania stink rau de tot !!! Posturile de barfe sunt cele mai [cheers] !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...