Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barfim? Cele mai enervante femei...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
1.Cosmina Pasarin - nu are pic de cultura generala si a ajuns sa lucreze in televiziune!Da' are altceva...![indecent] 2.Nicoleta Luciu - exact la fel ca cea de la nr.1 [balcon] 3.Monica Barladeanu - groaznic ce se balbaie la emisiunile in direct! 4.Andreea Balan 5.Andreea Antonescu ......Lista ar putea continua![cheers] Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
....toate femeile din show-bizz-ul romanesc cu exceptia Eugeniei Voda si inca vreo doua-trei
Subscriu cu tarie!!!!! Asa o lipsa de continut la toate prezentatoarele si...aaa....realizatoarele de emisiuni, pfuuuu [bang] Mie imi place Teo, caci chiar daca face uneori emisiuni proaste, usurele, totusi e inteligenta si macar plaseaza niste replici care trebuie, acolo unde trebuie. Mihaela Radulescu imi place ca decor [vampa], dar urasc ca vorbeste la nesfarsit[^]! Andreea Marin mi se pare nesuferita, catza si mahalagioaica, ieftina si mincinoasa! Ce teatru joaca la marea emisiune "surprize..." [indecent] Andreea Esca - superrr catza, exemplul tipic de parvenita care vrea sa para o doamna[:(!]. Eu cred ca alegerea si ponderea lor in peisajul tv romanesc denota preferintele publicului larg...[bang] Dana mama lu' bb Radu Stefan http://community.webshots.com/user/danateu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare: A nascut Mihaela Radulescu? Caci era insarcinata nu-i asa?
quote:
Originally posted by danat
quote:
....toate femeile din show-bizz-ul romanesc cu exceptia Eugeniei Voda si inca vreo doua-trei
Subscriu cu tarie!!!!! Asa o lipsa de continut la toate prezentatoarele si...aaa....realizatoarele de emisiuni, pfuuuu [bang] Mie imi place Teo, caci chiar daca face uneori emisiuni proaste, usurele, totusi e inteligenta si macar plaseaza niste replici care trebuie, acolo unde trebuie. Mihaela Radulescu imi place ca decor [vampa], dar urasc ca vorbeste la nesfarsit[^]! Andreea Marin mi se pare nesuferita, catza si mahalagioaica, ieftina si mincinoasa! Ce teatru joaca la marea emisiune "surprize..." [indecent] Andreea Esca - superrr catza, exemplul tipic de parvenita care vrea sa para o doamna[:(!]. Eu cred ca alegerea si ponderea lor in peisajul tv romanesc denota preferintele publicului larg...[bang] Dana mama lu' bb Radu Stefan http://community.webshots.com/user/danateu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ohhh Merci Cary, am citit acum. Pai sa le dea Dumnezeu sanatate si multa fericire!!! Mie imi place de ea.[:o)] Nu-mi place de cracosa pitica de la Babilonia si nu-mi place de Mihaela Tatu care imi pare ca tocmai a iesit de la uzina din productzie si a intrat nu stiu cum in televiziune. Andreea Marin nu-mi place si pentru mine e o mare minune cum inca mai exista mizeria ei de emisiune. Mie imi plac doar baietzii de la Cronica Carcotasului. Si imi place FOARTE mult de tipul gras si foarte stilat care e Radu de la Bucataria lui Radu.Imi place mult de tot.
quote:
Originally posted by Cary
DA a nascut un baiat vezi postare la"Felicitari si anunturi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot eu ca mi-am amintit: este vorba de emisiunea"Babilonia"prezentata de Augusta(MANGUSTA) care a plecat in Spania cu un babalac numit LAZAROV!si urmeaza sa se casatoreasca cu el! Deh,tata sa traiasca,daca are BANIIII!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma innebuni![:D].A luat-o Lazarov pe cracanata aia mica? [:D].Nu Lazarov face emisiunea Stupize stupize?
quote:
Originally posted by Cary
Tot eu ca mi-am amintit: este vorba de emisiunea"Babilonia"prezentata de Augusta(MANGUSTA) care a plecat in Spania cu un babalac numit LAZAROV!si urmeaza sa se casatoreasca cu el! Deh,tata sa traiasca,daca are BANIIII!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hahahaha... Pacat ca subiectul nu e numit: oameni de televiziune enervantzi! Mai exista subproductia aia cu manelisti contra nustiuce, casnice contra femei de cariera, amante contra neveste, etc?nu imi amintesc cum se numeste [:D].Si Dan Negru parca e prezentator.Alt super enervant!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...