Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barfim? Cele mai enervante femei...


Recommended Posts

Emisiunea de care amintesti e stupida rau,fica-mea se uita la ea,se numeste CIAO DARWIN si numai perle scoate,acum este in vacanta dar se pare ca din septembrie se reia. In tot cazul am remarcat ca cei care sunt in platou soptesc ALESILOR gogomaniile,asa ca este rasuflata rau de tot!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
mai fetelor, dar ce-aveti voi cu toate "doamnele" enumerate mai sus? [:D] Mie mi-e greata de tot ce inseamna show-bizz romanesc. Iar vedetele sale.....inteligenta sub medie si prostitutie. In schimb, cu ce ati zis de Teo si Andreea Esca nu sunt de acord. andreea Esca imi place chiar....iar Teo e amuzanta, si ce muuuult a slabit. Stie cineva cam cat? Iar Cosmina s-a facut remarcata la emisiunea aia de la mare, prin cat era de curvistina. In fine, cu ea n-am nimic, pt ca nu mi s-a parut una din alea de se crede super desteapta. Ancuta & [copil] Martijn, (24.10.2003) http://community.webshots.com/user/Busch_family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa Ciao Darwin! Ai dreptate....da...teribil mai...de unde Dumnezeu ii aduna pe totzi analfabetzii aia! Teribil! hahaha
quote:
Originally posted by Cary
Emisiunea de care amintesti e stupida rau,fica-mea se uita la ea,se numeste CIAO DARWIN si numai perle scoate,acum este in vacanta dar se pare ca din septembrie se reia. In tot cazul am remarcat ca cei care sunt in platou soptesc ALESILOR gogomaniile,asa ca este rasuflata rau de tot!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Cary
Ba da,da in ziua de azi ce mai conteaza,fata s-a ales cu BANIIIII,iar babalacul cu una bucata prospatura!!!!!!
...nu cred. Eu cred ca e vorba de o dragoste [il]sincera!!!hi,hi Cat despre Fizz eu cred ca ori e impotent ori o are mica pt ca un barbat cu adevarat competitiv nu va brava niciodata asa cu performantele sale[olala]!!! Parerea mea! Iar J.Lo. e un fel de M. Barladeanu din strainatate. O taranca parvenita (cu ajutorul stirilor de senzatie si a barbatilor) care doreste sa-si depaseasca statutul de jucarie sexuala[parasuta] si pozeaza in tanara dornica de cunostinte...ma refeream la carti, muzee, expozitii. Ce credeati?![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[si-eu]Pai sa vedem....cele mai enervante ar fi:Andreea Marin(frumoasa nu zic nu,dar cand incepe sa se pitigaie imi vine so iau la fuga),Nicoleta Luciu(la fel...frumusetea e de ea ca restu ioc),Laura Andresan(nu e nici frumoasa...de desteapta ce sa mai zic?[indecent],Augusta(de la babilonia-poate ar trebui sa participe si ea dar nu ca prezentatoare[8D])si asha cum ati mai spus si voi lista ar putea continua mult si bine....mai degraba spuneam ce femei ne plac ca era lista mai scurta[:D] Si mi se pare normal sa le invidiem cand sunt atat de prost gust(unele)si care habar n-au cum sa faca o emisiune sau cum sa vb (altele) In partea cealalta a balantei singura care imi vine in minte si intr-adevar imi place este Teo(haioasa,face emisiunile interesante-cu sau fara manelisti,si intradevar ma destind cand ii vad emisiunea)[cheers] La barbati ce sa zic?Fizz este pe primul loc intr-adevar...este pur si simplu penibil...si sai raspun lui "slajke":da este un nou venit in "muzica"romaneasca...si poate o sa si plece la fel de repede cu tot cu aerele lui de barbat fatal[zz] [pup] Don't worry,be happy [flo] [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mami_sonja
Tocmai butonam pe tv si mi-am adus aminte de un personaj insuportabil!!! LIANA STANCIU!!! Ingrozitor de enervanta; si cat de desteapta se crede. E super complexata!!
aia ma enerveaza si pe mine de mor...[alcool] [bruta] [haibat][neand]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,nu am canale romanesti,dar datorita mesajelor voastre nici nu regret,tot mai bun e dicovery ,oricum anul trecut nu am reusit sa ma uit la televizor,aveam impresia ca prezentatori nu vorbesc bine romaneste si credeam ca sint eu de vina,ba imi mai si faceam complexe ca m-am instrainat de limba romana,cand colo e adevarat nu se prea vorbeste corect in TV romana. rade,ca maine poate sa fie si mai rau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...