Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barfim? Cele mai enervante femei...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
slakje Posted - 04/08/2004 : 11:34:20 -------------------------------------------------------------------------------- Mie nu-mi place nici de Geanina Corondan deloc.E o agitata uratzica si slaba si cu fatza terci si plina de machiaj. Buhuuuu-huuuu-huuuu!
Aoleuuuu ca bine zici! Si Liana Stanciu cu vocea buna ptr filme horror! Ref. la parerile cum ca vedetele sunt asa ptr ca au un anumit statut impus de "sticla"..as fi curiooasa ce parere au cei care lucreaza cu ele, subordonatii si alti oameni de rand. Eu sunt sigura ca au uitat vip-urile noastre de unde au plecat, au uitat multe... Un om adevarat il cunosti atunci cand ii dai bani si putere![bicla] Cei mai buni prieteni ascultã ceea ce nu spui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Anca Wish
[quote]Originally posted by acina
1. Marina Almasan 2. Teo Anca TEO, mai? De ce nu-ti place de ea? Nu zic nimic rau, sunt curioasa numai de ce? [pup]
Teo imi placea la emisiunile de dimineata ...pe vremuri... Acum are un stil enervant in emisiunile ei si nu-mi place nici mimica ...cum isi da ea ochii peste cap si clipeste din gene cu subinteles.. Cred ca e chestie de gust ... Anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zilele trecute la o emisiune l-a avut ca invitat pe Andrei Gheorghe. A facut-o praf. Cred ca s-a mai linistit![:D] [/quote] Da, si eu am vazut un pic din emisiune si a facot-o de cacao rau! Dar asa se intampla celor care au o parere prea buna despre ei si celor care nu au simtul umorului... Veve,M.B. (i know her aswell) sunt de acord ca o fi muncit mult (ea stie pe unde...) dar cand dai cu cracii si silicoanele in populatie nu poti cere sa fii vazuta ca o fata serioasa, asa cum pretinde...Nicoleta Luciu de ex stie ca tot ce poate e sa-si arate una si alta dar in rest tace din gura cand se fac tot felul de aluzii sexuale la adresa ei. Si-a asumat aceast rol. http://f2.pg.photos.yahoo.com/liana222o3
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey chiar ac nu stem normale::)) 1. Cosmina Pasarin 2. Andreea Marin/ o urasc /poate daca stia sa-si pastreze bunul simt si sa-si arate "maturitatea"varstei poate alta era treaba, dar........... 3. Barladeanca nici pe aia nu o pot suferi...opate o -ti fi cunoscuto acu cativa ani, dar daca ati vedea-o acu.ati lua -o la fuga sau a-ti ramane si i-ati trage una-n gura[box] 4.luciu/ e si proasta e si ...proasta.......si va spun sincer ca mie nu imi place cum arata ( nu-s invidioasa si nici carcotasa). cand ii aud pe toti ca-s cazuti in freza dupa ea imi vine sa mor. 5. si lista ar putea continua..aveti timp?:::)) va pupa andreea mami lui theo si florin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu zic ca pe voi va roade pizma [:D] Saphir [gravi] si [copil] Amos Daniel (26.02.04) [foto] [url="http://community.webshots.com/user/bbianfebr2004 "]Bebelusi de ianuarie - februarie 2004[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ClimAmos "]...si pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by saphir
Fetelor, eu zic ca pe voi va roade pizma [:D] Saphir [gravi] si [copil] Amos Daniel (26.02.04) [foto] [url="http://community.webshots.com/user/bbianfebr2004 "]Bebelusi de ianuarie - februarie 2004[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ClimAmos "]...si pozele noastre[/url]
Îhîîîî ! [:D] semneaza: o [grasa] si o [bang] [pup] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt de parere ca fiecaruia trebuie sa i se dea o sansa dar cand vezi sutele de fete pline de ifose, care fac play back si isi expun sanii iti vine sa revezi chestia privitoare la sanse. admir femeile cu clasa, gen Maia MOrgenstern, Michelle Pfeiffer, Meryl Streep... dar, fara a fi invidioasa, ma gandesc de ce trebuie sa dau eu banii pe curentul consumat de Tv ca sa vad aceste"vedete" de-o vara,( care unele-gen Cosmina Pasarin-si-au castigat reputatia inselandu-si iubitu sau Gina Pistol care si-a aratat ce are ea mai bun in PLayboy)-deci ziceam ce le face pe ele vedete, in fond? poate viata mea e mai complexa, am mai multa minte sau, eu stiu chiar arat mai bine fara fard decat unele? gresesc? revenind la subect, cu multe din topurile voastre sunt de acord, si plasez in frunce pe Andreea Marin.e absolut "terminant de enervanta" iar povestea de iubire cu Tiriac m-a terminat de tot. a!si sa n-o uit pe "suava" de Tatu. va pupa cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si doua luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce, ce, ce? Ceva idila intre A. Marin si Tiriac, sau n-am inteles eu bine?Puah, daca-i asa, aveam alta impresie despre T. Si ce-i cu toate "pipitele" astea noi, ca nici n-am auzit! In primavara am fost in Ro si am avut ocazia sa vad PROSTIA aceea de emisiune "Ciao Darwin". Nu mi-a venit sa cred ochilor si urechilor! Oameni in toata firea, femei simple de la tara, se prosteau, aaaaaaaaaaaaaa si apropos, nici pe Dan Negru nu-l sufar, ma inerveaza cu vocea aia care "rage" si mainile care nu pierd ocazia sa pipaie o femei. E de-a dreptul Libidinos! Si multe, multe, imi inchpui ca acum abunda pe ecranul romanesc, dar unde sunt emisiunile de cultura sau documentarele? Televiziunile private se prostitueaza in ultimul hal ca sa faca bani iar TVR nu-si iese din tiparele comuniste. Nu ai ce sa alegi, eventual filme si acelea din ce in ce mai putin! Cu parere de rau, Vio
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...