Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Barfim? Cele mai enervante femei...


Recommended Posts

Monica Anghel simpatica in Divertis dar oribila in rest, ca o matroana!Exact ca o sefa de bordel arata la un moment dat am surprins-o incercand sa o imite pe Teo,oribila de-a dreptul. Aaaa si cu clovnul acela hermafrodit cu care aparea in fiecare dupa-masa la antena parca, nu stiu cum il cheama, un tziptzer. [alcool]Ce urat barfim [:D]!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
uitandu-ma pe aici am realizat ca femeile din showbiz de pe plaiurile mioritice au in comun: silicoane, picioare lungi, tupeu, lipsa de inteligenta si spontaneitate, rautate, invidie, etc... unele nici macar nu sunt telegenice sau au chiar defecte de vorbire. de ia o pauzarea esca nici nu mai vorbesc. genul parvenit ma enerveaza cumplit. bomboana pe coliva o reprezinta agresivitatea massmediei de a ni le baga pe gat. brrrrrrrr! ce sinistru e sa vezi ca o prezentatoare de stiri isi arata dantura portelanata pana la ultima masea cand stirea spune despre un om mort, o crima oribila si asa mai departe. eu lucrez aproape zi lumina si cand ajung acasa vreau sa vad si eu stirile, ce mai e prin lume si le am in fata ochilor pe matracucile astea care in afara de fitze si scene ale balconului habar n-au pe ce lume traiesc. sunt rea! dar zau ca nu vreau! ma enervezaaaaaaaaaaa lexara intelepciunea nu se dobandeste cu varsta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea Esca, Daniela Gyorfi, A. Marin ... ma mai gandesc ca mai am De Teo eu zic ca nu avem de ce sa ne legam, invitatii in emisiune nu cred ca ii hotaraste ea ci realizatorii, producatorii, ca sa creasca audienta. Cu alt cuvinte, asta se cere, asta se da. Mie imi place de ea, ne-a aratat ca "daca vrei, poti", ca femeia e puternica si cum acuma e si mamica, bravo ei! tot respectul! Raduleasca imi place, moldoveanca dracoasa de-a mea care a reusit tot ce si-a propus:) Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca-n Romania s-a ajuns la televiziune cu pile ! Numai cu pile ca si pe vechiul regim defapt. Insa acum criteriile s-au schimbat : deci inainte trebuia sa fii securista, acum important e sa ai sini mari, sa ai fitze si mult mult tupeu. Si eu am observat ca nu se mai vorbeste calumea romaneste la TV si lipsa de imaginatie este de neiertat... Asta e... Adina si [copil] Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

absolut de acord cu voi!mai putin in privinta monicai B.care la inceput mi s-a parut intruchiparea frumusetii,dar care a ajuns sa-mi zgandere retina,de teo imi place:she's got brains! dar am o antipatie fatisa pentru cineva,o fatza care sotului meu ii place si pe mine ma enerveaza cu atat mai mult:catrinel sandu!!!imi vine sa o strang de gatul ala lung si sa-i dau numai in capul acela tuguiat al ei...si ce voce!oooo!mi se strepezesc dintii! a si mai e noua prietena a lui pepe,cea cu buze ca un c.. de maimuta!oana nustiucum! ma scuzati,mi-am dat frau liber! Alexandra mare si Alexandra mica... www.jester.ro/alex/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...