Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia(18)?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 115
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am gasit gogosari la fel ca in Rom.,si se numeau hangari paprica(paprica unguresti).Smantana,se numeste sour cream este ff. groasa si de aceea eu o amestec cu putin lapte. Irimell,eu nu am dischinezie biliara ,pentru ca la spital mi-au facut analize si pentru asa ceva si nu mi-au gasit nimic.Probabil ca se trage de la prea multa munca si stres.Oricum faza misto e ca am slabit doua kile si nici pofta de mancare nu am, asa ca sa ma mai tina un pic,poate mai slabesc si eu (glumeam). bm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michiyan, ma bucur ca te simti mai bine si ai grija cu stresul asta, ca nu aduce nimic bun. Sanatate[flo] si ai grija de tine!!! Fetelor, duminica am reusit sa ajung, in sfirsit[disco], la Wakayama...foooarte frumoasa plaja si oceanul. Am avut noroc si de vreme racoroasa. Nu mi-au placut insa niste vietati din apa care cam piscau[inec], dar tot am inotat...Apoi am fost intr-un parc de distractii, Port Europa parca, unde erau cladirile si terasele construite in stil italian, spaniol...parca eram in vacanta la Roma, nicidecum aici...hihi...Au fost artificii, lume vesela, o formatie care cinta muzica cubaneza[bum] cu melodii din Buena Vista Social Club....M-am relaxat de parca as fi venit din vacanta. Va recomand locul cu caldura[:D]. [8**]Pupici si o seara buna, Irimell Aaa, si citeva poze gasiti aici: http://community.webshots.com/user/irimell
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...