Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia(18)?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Ninja
O sa-ti plesneasca vreo artera pe creier daca mai maninci mc donalds[balcon]
Vrei sa spui ca tu nu mananci de la Mc?Toata lumea mananca la Mc! Ocazional daca nu frecvent [^] si tot se mananca la Mc Donald`s! Sorina. "If you respect others,they will respect you!" [foto][url="http://community.webshots.com/user/sorina1982"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 115
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Soridraga, apropo de McDonald's...Am fost zilele trecute in centru si se inserase deja...Tot umblind pe stradute pe acolo am vazut un restaurant luminat dragut, cu o atmosfera romantica si culmea....avea o vitrina deschisa unde era o japoneza care cinta la pian...Era asa de frumos, tocmai bun de adus iubitul la o cina romantica [cina2] ...Cind dau sa ma apropii de el (eu vad cam prost la departare), curioasa fiind cum se numeste, ce vad[:0]?....era un McDONALD'S!!!! Am innebunit eu sau a innebunit lumea...hihi...? Asa da fast-food[8**]!!! [flo]O zi buna, Irimell
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ninja,sunt prea tanara sa-mi fac griji ca ma va afecta cumva mancarea de la Mc,in plus mananc rar. In rest pun accent pe fructe,legume si ma feresc de carnuri si prajeli. Sorina. "If you respect others,they will respect you!" [foto][url="http://community.webshots.com/user/sorina1982"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Irimell
Soridraga, apropo de McDonald's...Am fost zilele trecute in centru si se inserase deja...Tot umblind pe stradute pe acolo am vazut un restaurant luminat dragut, cu o atmosfera romantica si culmea....avea o vitrina deschisa unde era o japoneza care cinta la pian...Era asa de frumos, tocmai bun de adus iubitul la o cina romantica [cina2] ...Cind dau sa ma apropii de el (eu vad cam prost la departare), curioasa fiind cum se numeste, ce vad[:0]?....era un McDONALD'S!!!! Am innebunit eu sau a innebunit lumea...hihi...? Asa da fast-food[8**]!!! [flo]O zi buna, Irimell
Ca bine zici,Oana,tot sa mai vezi fast food-uri din astea!Eu n-am avut norocul sa dau peste unul,uite tu ai fost mai norocoasa. Mie mi-e dor si de o terasa, in orasele mari sunt,la noi nu prea sunt ori nu sunt deloc,din pacate! O zi excelenta si tie![flo][pup] Sorina. "If you respect others,they will respect you!" [foto][url="http://community.webshots.com/user/sorina1982"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorina-Alexa ,daca nu ti-e somn ,cu placere te-asteptem la noapte,in clubul microbistilor. Acum fac mancare,dupa aceea trei'sa-i dau sa manince piticului ,sa-i fac baita ,sa-l culc,si pina adoarme se faca 11 noaptea,ei si abia dupa aceea ma relaxez ,dupa ce tot poporul japonez a adormit.Ayumi Tu?Ninja sper ca esti pe baricade nu? La tv,pe toate canalele ,numai asta se discuta,iese rau. Ema si Richard-Sora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...