Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aici in Olanda (6)


Recommended Posts

invatati-ma ce sa fac pentru bubitele astea de pe limba,eu am dat cu o solutie pe care o am din romania(eu fac frecvent asa ceva)si de obicei imi trecea dar acum nu vor si pace.deci stie careva ceva? astept pareri. alina maria cred ca esti o fericita ca pleci in romania,ai grija de tine pe drum si apropo de alina elena stiti ceva de ea? in rest ce ziceati de aceea intalnire? m.alhillo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Maria, gris=grijsmeel. Da, exista un astfel de forum, dar nu stiu cum ii zice. Du-te la google si introdu cuvintele cheie "romani in olanda" si cred ca vei da de el. Mult succes! Eu fac bine, doar sunt extrem de obosita. Ieri am fost iar la o tura de cumparaturi pentru a mea mademoiselle si dupa aceea nu am mai fost in stare de aproape nimic. Azi am facut putina ordine si mor de somn. Si am azi exact 34 de saptamani. Ma intreb ce mai fac eu in saptamanile urmatoare daca randamentul imi scade in ritmul asta. Ma duc sa ma intind putin si sa ma odihnesc ca sa fiu mai fresh pe cand imi vine proiectul de la Orange ca se pare ca am trecut testul de acum 2 saptamani si pe mine ma au in vizor pt. Romania. Pupici tuturor, Daniela Veuger si bebita mica din burtica Slingeland Ziekenhuis, Doetinchem
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, griesmeel am vrut sa zic. M-am zapacit de cap si am scris prostii. Vezi ca poti gasi si gries pudding si e foarte buna.Eu de aia folosesc pt. gris cu lapte. Daca vrei insa sa faci galuste ia griesmeel.pupici, Daniela Veuger si bebita mica din burtica Slingeland Ziekenhuis, Doetinchem
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mari, forumul romanilor in Olanda e www.ronl.nl E o porcarie mare, oricum, de-ti face greata. Ai impresia ca toti romanii ajunsi in Olanda sunt de undeva din categoria tiganilor sau a baietasilor de cartier. Ancuta & [copil] Martijn, (24.10.2003) http://community.webshots.com/user/Busch_family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da ancuta am ajuns acolo si din pacate am ramas cu un usor gust amarui ca sa nu spun amar de-a binelea. nu e de mine acolo,voi ramane credincioasa acestui forum unde sunt oameni minunati,sufletisti si saritori de o alta natura oricum decat acolo.ca si in celalalt mesaj ce l-am postat in discutii generale nu spun ca toti de acolo sunt cum sunt dar unii zau ca au o calitate cam dubioasa ca sa zic asa si strica tot. m.alhillo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da ancuta am ajuns acolo dar am ramas cu un usor gust amarui ca sa nu spun amar de-a binelea,nu pot sa cred ce mi-au citit ochii in unele mesaje citite acolo. asa incat voi ramane credincioasa acestui forum unde oamenii sunt saritori,sufletisti,minunati si in plus(cel putin asta este perceptia mea)suntem ca o mare familie,suntem buni prieteni. asa cum am spus si in celalalt mesaj postat in discutii generale nu vreau sa spun ca toti oameni de acolo sunt ..... nu gasesc un cuvant adecvat dar cativa au o calitate indoielnica zau asa si strica toata atmosfera. m.alhillo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu am ajuns la vreun magazin,trebuie sa imi vina menstruatia si imi vine sa ma dau [bang]si cu vremea asta nu prea imi vine sa ies din casa.probabil sambata. tu ce mai faci,cum merg pegatirile,ce face burtica si a ta mademoiselle? restul,fetele ce mai faceti cum o mai duceti? m.alhillo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...