Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus in Scandinavia (3)


Recommended Posts

iaca si eu,ca acum gasi fi-mea ceva mai interesant de facut,respectiv sa-si suga degetele de la picioruse![alcool] Adeluta cum stai cu moralul?Tot la pamint?Noi o taiem la Växsjö,las ca poate trecem la cafelutza sa-ti mai ridicam apetitul,sa vezi ce zburzi luni in cimpia muncii suedeze[bang] Va pupez Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[:X]Se vede ca e vreme buna in scandinavia de nu mai sta nimeni pe forum! Eu, chiar de risc sa vorbesc singura,tot am sa va impartasesc bucuria mea. Ni s-a aprobat,mie si fiului meu,viza de rezidenta in Suedia.[cool]Deci,intr-o luna, doua,[bonjovi]spre Suedia si,drept sa va spun, ma cam ia cu fiori pe spate. [iepu] Fetelor, nu-i asa ca nu ma veti lasa la greu????? Voi avea nevoie de sprijinul vostru moral!!!!!!![8)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raportul de seara!!! [:D] Yllen, felicitari!!! Te-asteptam cu stegulet de Suedia!!! Adelutza stiu ce vrei sa zici cu ccc cuvintul ala.."træls" se zice pe daneza!!![:D] Da' las' ca si miine e o zi, nu??? Elena, da si tu mincare mai multa copilului, poate i-o fi foame!!! [:D] [:D] Io azi am stat ca o molusca toata ziua la plaja...am facut si baie ca ma durea inima sa nu incerc Baltica la 23 de grade!!! Ohhh Doamne, sa o tina toata luna asa-frumos!!! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am venit eu sa sting lumina azi![:D] Adela,bine ca nu ma asociezi cu cupil urlator![:D][:D]Las ca urmeaza niste sindrofii in septembrie..sa te tii![bis][berica][bere][pahar] lilanda,hahahaha,dau mai de mincare,nu vezi ce sufar pe aici ca nu pot sa beau si io un paharel din motive de bebe alaptat[:D] yllen,Bine ai venit in Suedia!Sa ne spui pe unde o sa stai! Katerinooooooo,ai trecut clasa la suiedeza sau ai ramas corijenta?[:D] Gata ma duc!Noapte buna! Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

)Na, ca nici n-am somn![bang] [xx(] Va multumesc mult fetelor ptr primirea calduroasa![cool] Vom locui pe insula Oland.Locuri super-frumoase dar si izolate. Sper sa nu ajung o leguma! Posibilitati putine de afirmare profesionala, sociala... Va pup dulce!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...