Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus in Scandinavia (3)


Recommended Posts

Hop si eu, cu toate ca nu prea am timp. Va citesc din cand in cand, acum profit ca sefu' nu e pe aici...la Ilie nu ma mai dau si eu ca se pare ca nu mai am loc [:D]... dar poate odata sh'odata ne vom intalni si atunci poate ma alege pe mine ... mai stii? Ela, din sticla aia de Arad vreau sa gust si eu un pic... venitzi voi incoace cu ea cu tot (cu continutul - mentionez asta, ca daca nu, profita imediat naranacea si cine stie ce ce mai iese, acum dupa ce a invatat atatea pe plaiurile natele). Va pup pe toti [zz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Suspans...iti zic la chef de Iesi si di tati ålea [:D] Sa ma dau si eu la Ilie [zz]La ziua mea a vrut al meu sotz sa-mi ia un collie.M-au dus la o prietena de-a mamei lui..cica sa luam hainute pentru copilasi,in Romania si cand colo...10 puiuti asteptau stapan [q] Mi-au placut foarte mult,sunt foarte destepti si frumosi,dar...cum noi stam la un apartament f.mic...a trebuit sa refuz cadoul.Cand om avea casa e printre primii in preferintele mele!Si,neaparat trebuie sa se intalneasca,cainii cu stapane moldovence heheh..mah..bat campii... Mi-am bagat nasucul in pozele tale!Frumoase!Si eu am facut multe care au ramas la romanica, in calculatorul unei prietene [:(] Haideti fetele,chef!ca am CDuri noi,cu Ardealul [:D]La Adela?Il invitam si pe sef si-l ni-l imbatam ca sa-ti dea liber pana incep frigurile [:D] [jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Atunci va urez sa va mutati degraba-n casa noua si maaaaaare!!! [:D]Collie este un ciine destept tare. Eu nu l-am dus la nici un dresaj si am incercat singurica sa-i bag la cap comenzi utile.. si a bagat baiatul...sa-l vezi acum, cind ii zic "unde-i soseta", o descopera in citeva secunda si cu ea ...la cosul de gunoi. Imediat urmeaza si a doua.... [bascket] Sa vezi cum stau sosetele la mine-n casa la locul lor!!! Pai decit sa ramina omu' fara soseste, nu mai bine le pune singur la cosul cu rufe??? [^] Mey cu cheful ala, io sigur o sa fac doua zile pe drum, da' tot vin!!! [:)] Chiar cit se face cu trenul de la Malmo la Gotteborg? [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

heheh-ai sa te imbolnavesti cu Ilie [:D]in ritmul asta. Nu stiu sigur dar pot da un telefon la sj sa vad care-i treaba.Hai sa-ti spun cum am fost eu prima data in Danemarca.A dat vorbaria in mine, vad!Dupa ce a venit Daniel in Romania sa ma cunoasca,a urmat sa vin si eu in Suedia.Eii, cu dragostea nu te pui!Am venit,in fine,si ...a doua zi dimineata am plecat spre Germania,impreuna cu el si cu soacra-mea,sa aducem in Suedia unul dintre tirurile furate a lui Daniel!!(un german tembel i l-a furat si l-a lasat abandonat,undeva prin Lubeck)Fel de fel de idei in creierul meu,la cate am mai citit...iti inchipui tu...mi se facea inima mica de fiecare data cand opream undeva...sa mancam, sa mai facem o pauza,sa mergem la toaleta...na,nu-l cunosteam prea bine nici pe Daniel si nici pe soacra-mea.Am trecut prin Danemarca si apoi am luat ferryul in Germania.Am gasit tirul vai de capul lui,fara motorina si fara incarcatura si ne-am intors in Suedia,asa cum era ideea,de asta data la bordul tirului heheheToate astea s-au intamplat numai in 48 de ore-sa vad Suedia(ce-i drept noaptea),Danemarca si Germania.Abia acum i-am spus soacra-mii ce era cu mine in momentele alea si tare s-a mai amuzat pe seama mea...bine, a recunoscut si ea,nu e atat de normal ,odata ce,abia venita intr-o tara noua sa mergi in altele, si mai necunoscute...Mie una mi-a placut Danemarca ,atat imi aduc aminte, ca din cauza emotiilor de atunci mi s-au sters toate imaginile[8**] de pe [avion]cu [auto]si [inec]in [EU]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cre' ca apune greu soarele in Suedia, Andreea, de nu mai intra fetele prin casa !!! [:D] Deci cum s-ar spune, ai vazut toata Danemarca...[;)] Si daca zici ca ti-a placut, ai avut si noroc de soare!!! Cit ati stat in Romania, ca parca prin iunie ati plecat?? Ati avut noroc cu vremea, ca pe-aici a fost urit toata vara si abia de doua saptamini e frumos si cald!!! [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...