Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus in Scandinavia (3)


Recommended Posts

Pai sa vina, ca iar incep ploile, nu vezi??? De calatorit pot calatori cu ce mi-au dat aia de la Politie, doar in tarile nordice, ca au nu-sh ce tratat intre ei...forstå???[^] Dar poate vii si tu ca tot le esti draaag [}:)] fetelor!!! [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neata,neata! Din cate imi aduc eu aminte am prins vreme frumoasa in Danemarca, cand am fost prima data,cred ca de aceea mi-a si placut [:D]M-a impresionat tare mult podul pe care am trecut,stateam si ma gandeam(atunci)cum se poate construi asa o grozavie!totul e posibil,nu,de au inceput si tunelul transatlantic si toate alea de le vezi pe Discovery si te minunezi... Atat iti zic si nik mai mult[zz],am plecat cu vremea urata in Romania si ne-am intors la Suedia cu soarele. naranceo,pai hai tu la Suedica,ce sa mai astepti prietenii?nu ai grasele si uratele de aici?[bang]il ai si pe Ilie,cel mai important[:D](ca sa te simti si tu ca intre baieti [:D]ce iti mai lipseste? Ma duc sa [cafea] si sa [jamaica],poate ma mai trezesc si nu mai scriu ca prin vis[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iete lume noua!!Frantuzoaicooooo,pe unde ai umblat madam???Ca ne-a fost dor de tine! Pai cind facem chefu?Unde?Naranceo te invitam ma si pe tine numa sa nu ne bei tuica ,vezi ca e bataie,urma scapa turma!Lilanda,ia-l de brat pe Narancea si pe Ilie si haideti mey! Io ma duc la soare ca lesin de cald![alcool] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ehe...am fost shi io la semester[bonjovi] Am rasfoit si pozicile tale,a crescut licuriciul,manca-o-ar mama!Zilele astea ,imi aduc aminte ca parca implineste ceva..aa..pe 12 parca..is 5 luni,nu?[bis]La multi ani![bis] Pai ,din cate am citit io(ca vad ca apar si io exact cand se pune de chefuri[:D]urmatoarea intalneala era undeva pe la mijloc ,intre Göteborg si Jönköping,adik..la Adela.Cu toata dragostea si la noi! Cred ca narancea s-a rushinat cu atatea fete pe langa el de nu mai zice nimic! Lilanda,cu trenul ajungi cam in 2-3 ore.Pacat ca nu mai avem curse spre Danemarca,ca te aduceam cu tot cu Ilie[:D]Apropo,ati vazut aseara,nu-s pe ce canal a fost sigur,un film francez cu 3 nebuni prin desert,cu un tir burdushit cu aur.S-au mancat intre ei pana sa ajunga la mal(sa treaca *acasa*),ba unu pe ceilalti doi ba invers,conspiratii fel de fel,pana cand unul din ei fura un alt camion si la bord,si un cutzu!ei na,cum imi lucreaza mie creierul...desert, saracul caine la bord,ala conducind ca nebunu,caldura mare...Ilie..Lilanda...nu-s paralele cred ca-s conexiuni.[:D]vremea asta...o pun in carca ei [:D] Apropo,Elena,avem si noi ComHem dar nici pe departe ProTv.Au spus ca numai la Göteborg,Stockholm si Helsingborg se transmite...Provincia[bang]...il bat la cap pe Daniel vreo 3 zile,vreau si eu ProTv si mergem si luam boxul si semnam contractul..iar cand ma asez si eu mai bine sa ma uit la canalul mult visat,ia-l de unde nu-i![bang] Ma duc sa mai pun de o cafea si sa mai vad ce mai e de facut pana intram si noi in weekend. Andreea[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani pisicutei Amelie!!! [:D] [:D] Mey io-s invidoasa pe voi acolo...tot cald e??? Ca aici azi a plouat de-am dormitat toata ziua pe Ilie!!! :-) Daca sint numai 3 ore, m-am linistit, ca de aici, de unde stau eu si pina in Copenhaga tot vreo 3 sint...asa ca ccc cu 6-7 ore de drum rezolv situatia dus-intors. Pai ramine, atunci, sa satabiliti voi data, locul si restul detaliilor. [^] [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yupii!!ma intalnesc si io cu o ieseanca de a mea!Abia astept![bis] Nu stiu ce zic fetele,eu propun sambata,duminica viitoare...inca nu m-am uitat la previziunile meteo dar sa speram ca va frumos si saptamana viitoare!Locul...ei aici nu prea stiu ce sa zic.Dupa cum am spus,cu toata dragostea si la mine.Noi avem un apartament mic..dar nu-i musai acolo.Cred ca sunt destule locuri frumoase pe unde ne putem intalni si barbeq-ui,nu?Nu de alta,dar nu vreau sa se uite iar vecinii iar la mine ca la *masini straine* ca fac barbeq la fereastra(asa am facut acum ceva zile, fumaraie in casa,vecini [soc] dar si fleicile au iesit delicioase!)Am ramas in locul Idorei, sa fac barbeq la apartament!IDORA!!!Unde esti?Ce faci?Da-ne un semn de viata!!! Acu,ca am terminat si noi toate trebile,ne ducem acasuca...sa papam si sa ne uitam la un film bun si...Noapte buna![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uratiliii![zz][zz][zz]Pufoaasiliii![zz][indecent]Asa,na!Ca sa ma inghesuiti acu' asa cum faceti cu Narancea!Da' e frumos sa va crape stomacelu' numa' voua?Mancati friptura fara mine?![xx(]Ati profitat ca n-am mai dat pe-aci si acu' sunt paria,ai?Pana si Ilie e invitat![}:)]Lasa,lasa![haibat]Si inca o data,va spui ca sunteti rele,urate si grase,mai putin Rayuelacareia nu-mi permit sa-i spun adevaru' in fata[:o)],ca ma ajuta sa trec clasa la suedeza.[8D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katerino pai haide femeieeeee si tuuuuuu!!Pe unde stai in Suiden?Ca om gasi un loc sa ne intilnim!noi am mai facut un chef mai demult ,care s-a lasat cu cintec,voie buna,tuici si Ardealuuuuuuuuuuuuu!ca na,eram in minoritate,io aia di la capitala[alcool] Asta pen'ca nu m-ai facut grasa si urita,las ca de mine se ocupa narancea cu complimentele[alcool] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uraaaaaa![bis]Si io m-am facut cu bulentin de Stockholm,ca de bastina is din Braila!Si nu ma ocarati prea tare ca mi-am varsat naduful[iartama],da-s tare amarata .Tocma' si-au infipt doua viespi coltii in mine[audinti] si-acu ma razbun pe cine pot si io. :P. Vreau sa vin si io sa ne cunoatem si sa ne pilim un pic[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...