Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oare toti sefii sunt la fel???


Recommended Posts

Mai fetelor, voi cum stati cu sefii ca pe mine ma dispera...Indiferent ca e vina mea sau nu,sau ca nu stiu sa fac ceva dar nici colegii nu stiu sa faca,isi varsa nervii pe mine.Si eu sunt fraiera si ma oftic.Voi cum stati cu ei??? [mariaj]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Va rog mult sa-mi raspundeti! As vrea sa stiu daca mai sunteti in cazul meu,e prima oara cand m-am angajat(lucrez de o luna).Si as vrea si eu sa stiu cam cum trebuie sa vad lucrurile,daca e normal si doar nu sunt eu obisnuita,sa dc trebuie sa-mi caut altceva de munca.Mersi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Incearca si tu sa-l aprobi in tot ce zice, stii totdeauna seful are dreptate, asta pina cind te mai invechesti si potzi sa-tzi spui punctul de vedere. Cind m-am angajat, acum vreo 16 ani, plingeam in fiecare zi, aveam o sefa al dracului [drac], nimic nu-i placea din ce faceam eu. Dupa vreo citeva luni m-am schimbat la alt compartiment, acolo era seful un capcaun, avea ceva cu mine ca nu-mi piram colegele. In ultimii 7 ani aveam un sef minunat, dar anul trecut am parasit eu institutzia si tzara. Asa ca incearca si tu sa-l aprobi, chiar daca nu are dreptate sau fa-te ca nu-l auzi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...