Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Caut cazare in SOVATA-BAI


Recommended Posts

[ruga] [help] Luna aceasta vrem sa mergem la Sovata pentru un tratament. Cum nu ne permitem un bilet de 13-14 zile prin agentiile de turism, ar costa peste 20mil. cazare+masa+transport+tratament 2persoane, am dori sa inchiriem o camera+baie la particulari sau la o pensiune la un pret rezonabil. Am incercat la citeva pensiuni dar pretul variaza intre 900-1mil. camera si conditiile lasa foarte mult de dorit. Suntem persoane linistite, nefumatori. [help] [flo] Ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga Ana, eu am fost acum cateva zile la Sovata. cazare? de asta iti era teama? gasesti la vile, draga mea! cate vrei, unde vrei! preturile sunt intre 350 si 500 pe noapte. acum depinde si cat stai.. [alcool] mai negociezi. da' nu=ti fa probleme.. cum intri in statiune ii vezi pe aia cu cheile in mana.. [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iti spun si eu acelasi lucru ca si Megutz. Am trecut acum 2 zile prin Sovata si iti pot spune ca ai de unde alege, vile, hoteluri, pensiuni, gazde peste tot... Laura si bebitele: Bianca (5 ani si 3 luni) si Ramona (2 ani si 2 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tatal meu e din sovata. mai am acolo un unchi, iti dau nr de telefon sa ii intrebi, din cate stiu eu verisoarele mele nu sunt acasa, au casa cu etaj - din pacate eu nu mai tin legatura cu ei dar poti sa le spui ca sunt o prietena si ca ti-am dat eu nr. habar nu am daca inchiriaza, dar ii poti intreba: familia Megyes, el Mishi, ea Iren, 0265.578.018 succes! bobi si bb andi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...