Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

sunt gemenii persoane duale?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ei, nu stiu daca am doua fete (poate am chiar mai multe), dar ce stiu sigur este ca nu mint. Mai bine un adevar dureros decat o minciuna dulce. Ce mai la mine borcanul cu diplomatie s-a terminat inainte de termen. Roxana si Lucia Valentina (26.05.02) [mamica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suntem cu mai multe fete si poate de-asta placem unora si displacem altora. Ceea ce nu pot intelege unii este ca ne schimbam starea sufleteasca dintr-o secunda intr-alta iar celolalti le vine greu sa ne "prinda" din urma. In nici un caz mincinosi!!! Poate mult prea sinceri si asta uneori deranjeaza. Ca o concluzie: Duali DA, dar NU fatarnici! (vorbesc in numele meu asa ca nu mi-o luati in nume de rau)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dar copii gemeni cum sunt?pentru ca gagalicea mea este geamana si ma stradui deja sa-i intuiesc personalitatea.pare voluntara si incapatanata dar e prea mica sa stiu asta. cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor si doua luni) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa este suntem persoane duale dar eu una sunt mandra de zodia mea, stiti ca verbul caracteristic este "a gandi"?intotdeauna gandim zic eu inainte de a actiona , uneori prea mult si cu toate astea ne place sa traim cu intensitate si sa evadam cateodata din realitate.[dual] roxy r
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nativul Gemeni este sensibil, energic, comunicativ, iubeste schimbarile; este sociabil, dar adesea indecis. Un nativ Gemeni este mobil, se adapteaza usor, este curios, interesat de multe lucruri, este mediatorul înnascut. Este sociabil si cauta permanent latura vesela a vietii. Bunatatea, talentul diplomatic si negustoresc si usurinta în exprimare îi permit sa abordeze cu succes multe domenii. Nativului Gemeni i se poate reprosa orice în afara faptului ca ar fi plicticos. Activ si creativ, el cauta fascinantul si neobisnuitul. Daca interesele de moment sunt prea puternice, atunci nativul Gemeni se orienteaza dupa cum bate vântul. Un nativ din Gemeni fuge dupa doi iepuri si îsi schimba comportamentul în functie de starea de spirit. Din acest motiv, e nehotarât si instabil, nu e întotdeauna ordonat si statornic în viata. Defectele cele mai frecvente ale nativului din zodia Gemeni sunt agitatia, lipsa concentrarii si infidelitatea, motivate de temperamentul sanguin. Cam atat despre voi..trageti concluzia! "Mereu ne nastem sub un semn gresit, iar ca sa ramanem pe lumea asta in mod demn,inseamna sa ne corectam zi de zi propriul horoscop!" Sanatate : La nativul din zodia Gemeni, sunt sensibili nervii, bratele, mâinile, întregul aparat locomotor si organele respiratorii elena p
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea Lenus , tu-mi stii cel mai bine framantarile, nu ma refer la dualitate in sensul la care te-ai gandit tu , ma refer la frustrarile pe care le avem zi de zi,dualitatea nu inseamna ca esti un om cu doua fete, sau cel putin eu asa vad lucrurile! roxy r
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...