Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

slabit


Recommended Posts

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am incercat anul trecut! Abia l-am gasit (se pare ca toata lumea incerca tratamentul)insa nu am putut sa i-au mai mult de 3 linguri. In prospect, daca tin bine minte, scria ca trebuie sa iei cate o lingura (sau lingurita) dimineata. In a doua zi se crestea doza la 2 linguri si tot asa pana ajungeai la 7 linguri. Eu mai mult de 2 linguri n-am putut sa iau pentru ca mi-a ars gatlejul si apoi stomacul! este cumplit, parca ai turna acid! asa ca sticluta mea zace si acum pe frigider! Cel mai bine incerci sa slabesti cu salate si gratarele.... Copii sanatosi si parinti voiosi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in afara de o usoara ameteala ... [alcool] ... care ma tinea cateva ore nu am vazut alt efect.... am avut doua sticlutze, arde ca naiba si la propriu si la figurat, deci cine nu e obisnuit cu alcoolul.... ultima sticla am aruncat-o da nu mai stiu de ce.... cred ca mi-a fakut rau.... s-au m-am imbatat ca nu mai stiu de ce am aruncato
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intern: supliment fitonutritiv care in administtrarea indelungata combate obezitatea dar care poate fi folosit si ca adjuvant in tratarea unor diverse afectiuni ale cailor respiratorii superioare si inferioare (rinite, sinuzite, traheite, bronsite), in tratamentul bolilor reumatice, combaterea constipatiei diverse nevralgii. Extern: adjuvant in tratarea arsurilor, degeraturilor, contuziilor, a hemoroizilor externi, in maturarea colectiilor purulente. Actiune: Intern: sudorifica, depurativ-diuretica, expectoranta, laxativa, antilagica Extern:cicatrizanta, emolienta. Am scris de pe prospect, arde ca naiba firar sa fie dar daca o iei diluata cu apa, mai merge. Ai grija la stomac daca ai de gand sa slabesti! Vio
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...