Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel mai bun test de sarcina?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sabina eu stiam ca la ora actuala in Ro cel mai bine cotat test este Clear Blue. Eu mi-am facut unul acum vre-un an cand am venit in Ro si aveam o presimtire foooarte stranie:)) In final s-a dovedit ca m-am inselat si testul nu ma mintise. [;)] Atunci era in jur de 150.000 parca.
Bafta si sa fie asa cum iti doresti tu![bere] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si OZONE sunt bune,costa in jur de 70 000 parca...deh,am uitat de acum 5 luni.La mine a iesit pozitiv in ziua in care trebuia sa-mi vina menstruatia,si asa a fost. Sper ca rezultatul sa-ti aduca bucurie in suflet. Poate ne tii la curent si pe noi,daca s-a lasat cu bebe sau doar alarma falsa :)) Te pup. Claudia si piticul din burtica.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum ti-au spus si fetele cel mai bun si scump test de sarcina din Romania este la ora actuala Clear Blue. Dar daca e sa fie intr-adevar sarcina orice test de sarcina, oricat de ieftin, care exista acum in farmacii iti va iesi pozitiv inca din prima zi de intarziere. Eu chiar asa am cerut la farmacie: "cel mai ieftin test de sarcina". A fost clar pozitiv si nu a trebuit repetat. Bafta multa si sa fie cum iti doresti. Irina burticoasa si copilasul cuminte din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...