Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de Constanta(13)


Recommended Posts

1. Anomis (Simona) – [zana] Andreea – 23.01.2000 2. Cali – [gravi] 35 sapt. Dr. Belcin 3. Caty (Catalina)–[copil] Dinu - 15.10.2003 4. Cornelia – [hippi]Maria 2.07.2003 5. Crixia (Cristina)– [hippi]Alexia - 22.07.2003 6. Dady68 (Tania)– [vampa]Anduta 14.09.1996 si [copil]Bianca 14.02.2004 7. DanaP – aspiranta 8. Dianamaria – [detectiv] Tiberiu-Andrei – 07.07.1997 9. Galarina (Cristina)– [copil] Stefan 10. Gen68 – [cavaler] Marius - 4 ani 11. Ione (Ionela)– [huta] Maria & Elena - 26.05.2003 12. July (Julide)–[hippi] Teodora – 15.10.2002 13. Larular (Raluca)– [copil]Andra - 24.11.2003 14. Laura111 (Laura Tatiana)–[cavaler] Vlad – 15.02.2000 15. Layla (Carmen)– [copil]Daniel-Alexandru - 29.12.2003 16. Liris( Simona) – aspiranta 17. Lizuca (Gabi)– [hippi] Alisia - 05.09.2002 18. Marlen_b – [gravi] DPN 5 oct.2004 Dr.Rusa 19. Narcisa – [bonjovi]Patrick 29.02.2002 si [copil]Vivien 27.01.2004 20. Nicoleta-Carmen – [copil] Rares – 01.12.2003 21. Oana (Ioana Corina)– [bonjovi]Paul 3.07.2002 22. Roxanaz – [copil] Patric-Filip – 29.07.2004 23. Sanzi_ana – [bonjovi] David – 04.02.2003 24. Tanja – [copil] Stefan - 25. Tatianas – [copil] Delia-Bianca – 05.07.2004 26. Tweety – [hippi] Cosmina – 26.03.2003 Va astept cu eventuale modificari sau completari! CriXia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Crix, sa stii ca am vazut o groaza de copilasi pe plaja in toiul amiezii, parintii aia cred ca sunt cam [alcool]... De fapt cred ca erau turisti nehaliti...[:D] Eu am mers cu Paul si voi mai merge cand se intoarce dar numai dupa ora 16-17. Poti sa mergi si tu cu Alexia dupa-amiaza si stati si sub umbreluta. Asta daca poti sa lasi santierul. La listuta am o modificare: Cali a zis ca este acum la dr.Belcin si va naste la Medgidia. Cali, chiar este mai curat si mai bine la Medgidia decat in Cta, am tot auzit cuvinte de lauda despre spitalul de acolo dar nu stiu mai multe? [zana]Oana si [bonjovi]Paul (03.07.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, si noi cand am fost la mare in concediu [:D] plecam in miezul zilei pe plaja, dar eram foarte dotati. Alexia dormea in carut in pozitia londou, carutul era acoperit cu un prosop( nu de tot, batea si vantul ) ca sa-i fie umbra si totul era sub umbrela. Asta ca sa-si faca somnul de pranz, nu saream peste nicicodata. In concediu asta ne-a fost avantajul, ca plaja era aproape, de aia acum imi este putin mai greu. Ione, s-au balacit fetele la AquaMagic? Acolo la piscinica de copilasi? Nu le luau tremuratul? As duce-o si eu pe Alexia, dar cred ca nu mai iese din apa! Mey, m-ati uitat!!!??? Problema cu degetul in gura! [vampir]Alexia[porc] si [sofer]Cristina[rufe] CriXia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu te uitaram,Crix.Pregateste-te si ptr. masele. Si stai linistita,se dezobisnuieste dupa ce termina cu eruptia.Teo este vesnic cu degetul in gura,degeaba urlu la ea sa si-l scoata,e dulce rau...Astept si eu solutie la dezvat de leganat! Oana,si noi tot turisti.Din C-ta.[:D]Ce sa fac daca Teo se trezeste dupa 9.30,ajungeam pe plaja dupa 11,o plantam pe mal cu galeata si lopata,in maieu si cu palarie si ne-nchipuiam ca suntem in parc...Acelasi lucru.A,si data fireste cu crema protectoare.N-a suferit niciodata de arsuri sau insolatie. Stateam si ma gandeam la cei care au bilete acum la mare.Norocosii! Tanja,Crix,vremea tine cu voi!Aveti pile! Fetele,va recomand un restaurant trasnet ptr....dusmani.COLOSSEUM,ala de la Ciresica.Cauti mancarea in farfurie si cand o gasesti,constati ca-i imputita!Bleahhh,scuze!Singurul lucru bun,am luat modelul la draperii! Va pupam,July si Tea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Azi, 23 august... e ziua... Insurectiei...[:D] Dar, e si ziua Taniei (dady), deci:[s][s][s], sanatate, fericire si tot ce iti doresti sa se indeplineasca!!! LA MULTI ANI! Sa fii fericita alaturi de fetitele tale! Cati anisori faci?[:D] [zana]Oana si [bonjovi]Paul (03.07.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...