Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici de Constanta(13)


Recommended Posts

buna dimineatza. Tania, la multi ani!!! sa fii sanatoasa si fericita si sa iti aduca fetele tale numai bucurii!!!! [s][s][s][s][s] la noi azi zi de circoteca de dimineatza, de la 6 a fost viezure, de abia acum a adormit - se pare ca la noi bonnisan-ul nu merge deloc, o sa ma intorc la sab. ce vreme de ploaie azi....yuck, yuck. Crix, nu ma certa, trebuie sa fac si treaba si am noroc cu mugur ca e acasa si il ia pe pitic si eu dorm sau imi fac treburile. apuc sa mai si dorm vreo 2 ore ziua asa ca....nu e chiar asa rau. va pupicesc, ma duc sa gatesc azi e zi de bucatareala.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna mamici, La multi ani! Dady Multa sanatate, bucurii si liniste sufleteasca. Crixia, fetelor mele le-a placut foarte mult la Aqua Magic, nu au tremurat am stat de la 11.00 - 13.30 au mancat acolo, frigarui de pui si cartofi prajiti. Apa a fost super, s-au balacit in reprize. Merita s-o duci pe Alexia. Si noi am trecut prin faza cu degetul in gura, cu Elena, cind i-au dat maselutele. Este ceva trecator. Ginduri bune de la noi. Ionela, Maria & Elena icraciun
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...