Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (79)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Prezent [:D], Fetelor [pup] pt ca v-ati gandit la mine,sunteti niste dragute si mi-ati lipsit. Alina mi-ai facut o surpriza placuta cu telefonul [floare3] In primul rand [s] La multi ani,Bogdi![s] sa cresi mare ,sanatos ,cuminte si fericit alaturi de parintii tai.Flavia sa va traiasca si sa va bucurati de el!Scuze pt intarziere. Eu am apucat sa va citesc dar nu am vazut poze.Miha bine ai revenit si bun venit fetelor noi! Saptamana mea a fost cam nasoala,asa cum spunea si Ioana.Am mizat prea mult pe socoabilitatea si independenta lui Mel fata de mine si [bang] teapa !In prima zi am lasat-o pana la pranz dar a fost nasol in momentul cand au pus-o la masa de pranz .A doua zi am incercat sa o las sa si doarma si a fost nasol-nasol,nu a mancat nimic (nici pachetul si nici parnzul),a palnas tot timpul si a adormit prima in timp ce ceialati copii se dezbracau.A treia zi am hotarat cu Ovi ca anul acesta o lasam la programul scurt si daca va dori ea sa ramana sa doarma si sa manance numai atunci o lasam .Acum merge bine dispusa ,plange cand ma vede pe mine ca am venit dupa ea si nu-mi povesteste nimic din ce face acolo [:D].Imi dau seama dupa cantecelele pe care le canta cand se joaca si dupa noile cuvinte si expresii pe care le foloseste si dupa ce-mi povesteste educatoarea. Oricum asa sa va imaginati ca a ajuns saracuta ca plange dupa mine si daca merg la baie.Nu mai sta cu maica-ema nici cand merg la scoala de soferi,plange o perioada buna dupa mine.Nu stiu ce sa zic...nu-mi vine sa cred. Cu scoala de soferi merge bine,in 25 am examenul.Nu prea am reusit sa citesc mare lucru din cauza stresului cu gradinita si din cauza lui Mel mamoasa [:D].Am fost la nunta ieri,Gabi ti-ai adus aminte bine.Pun poze cand apuc. Merg sa vad si pozele . Carmen si[majoreta] Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://photos.yahoo.com/cofratu"] POZE [/url] [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Era sa avem inundatie (in urma cu 1 ora).[bang] Am spalat niste vase si dupa ce am inchis apa aud un zgomot groaznic, nu stiam ce s-a intamplat, ma uit in toate partile si la un moment dat vad ca iese apa cu presiune pe la usile de la masca de chiuveta(din toate partile, sus, jos, lateral)...s-a spart racordul flexibil de la apa calda. Bine ca am fost acolo si Calin era la calculator, a venit in 2 secunde si a inchis apa de jos. Nici nu vreau sa ma gandesc ce era daca dormeam sau nu eram acasa...[:0] Gabi, ce era important la sedinta de bloc de era prezenta obligatorie?[;)] Ioana, sper ca nu ne parasesti iar o perioada ca primesti bataie...[pup] Clau, mai zi ceva[:)]...pana cand ai concediu? Carmen, bine ai revenit! [bis] Pai daca se va obisnui cu gradinita eu cred ca nu va mai fi o problema dormitul acolo si anul viitor va fi mai mare.[:)] Asteptam poze!
[mamica]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][8**] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]LA MULTI ANI IOANA![s] [bum] [bis] [disco] [cheers] [flo] [pup] Sa cresti mare, sa fii sanatoasa si fericita aducandu-le bucurii parintilor impreuna cu fratorul tau Tudor.[bis] Gabi, sa va traiasca printesa, sa fiti o familie fericita in continuare! [flo]
Iti amintesti....? Eu m-am emotionat iarasi cand am citit.[:I] (am mai "taiat" unela postari care nu erau la subiect ca aveam prea mult de copiat[:)]). alina morostes Alinush Trimis la: - 10/09/2006 : 22:18:29 --------------------------------------------------------------------- Gabi, ti-ai facut bagajul? Alina cu Adelina (31.08.2006) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2 alina morostes Alinush Trimis la: - 10/09/2006 : 22:23:22 ------------------------------------------------------------------- Clau, ai vreau sa vii la petit cu Raul? Gonguta mea e bine, cumintica (pana acum!), in schimb Dragos "ma dispera", se "enerveaza" si se supara din orice plus ca trebuie sa fiu foarte atenta cum vorbesc cu Adelina. Avem o gramada de poze, dar nu am timp sa le pun in album pe webshots, poate saptamana asta. Gabi, sa stii ca si mie mi-e dor de burtica, cred ca v-am scris si ieri chestia asta. No,tie cand ti dor te uiti la poze. Alina cu Adelina (31.08.2006) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2 Claudelu Cuscra lu' Rayuela Trimis la: - 10/09/2006 : 22:24:19 -------------------------------------------------------------------------------- ALina, iti raspund eu in locul lu Gabi...NU Gabi m-am tot uitat la poze si burta parca e mult mai mare decat in realitate. Si ti-am zis eu e putin intr-o parte cristinacsa membru junior Trimis la: - 10/09/2006 : 22:43:43 -------------------------------------------------------------------------------- Buna fetelor, Gabi, deci totusi miine...Faine pozele...Bagajul ti l-ai facut? Iti tin pumnii sa fie totul ok. Flavia, era bine si foarte degajata pt o proaspata mamica. Ioana, tu cind trebuie sa nasti de fapt? Alinush, o pupam pe Adelina cea cumintica si pe Dragos. Monica, bine ai venit. Pupici, Cristina si gemenele -- http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/ Raporteaza la Moderator gabitzica membru matur Trimis la: - 10/09/2006 : 22:45:47 -------------------------------------------------------------------------------- Sa stiti ca desi am pus mai putine kg decat cu Tudor, burta e mai mare.M-am masurat si am 104 cm peste burta, cu Tudor am avut 103. Fetelor, eu nu am vrut sa pun pozele pe net, dar mi-a facut Cipri surpriza. Ma simt un pic rusinata . Nu cred ca vor sta prea mult acolo. www.stoc-studio.ro/tudor Claudelu Cuscra lu' Rayuela Trimis la: - 10/09/2006 : 22:45:51 -------------------------------------------------------------------------------- Ioi ce am patit, va asigur ca n-am baut nimic Gabi vrei sa pun si eu una sexi ca sa nu te mai simti rusinata?? Nu-i asa ca-s sexi gabitzica membru matur Trimis la: - 10/09/2006 : 22:52:41 -------------------------------------------------------------------------------- Alina...acum imi fac bagajul...l-am inceput de vreo 2 ore...sper sa il termin pana miine dimineata. Vreau sa imi fac doua bagaje, unul de care o sa am nevoie miine si unul de care o sa am nevoie de poimiine incolo, cu hainute, scutece , pijamale, prosop baie etc...ce vreau sa mi-l aduca a doua zi. www.stoc-studio.ro/tudor Claudelu Trimis la: - 10/09/2006 : 22:58:43 --------------------------------------------------------------------- Gabi, asa te vreau pregateste-te, era si timpu Maine te sun sa vad cum esti, pe la ce ora vine Ioana, etc. Gata fetelor, va las ca io maine merg la munci, voi n-aveti nici o treaba, pensionarelor -------------------------------------------------------------------- pufymic Priya Trimis la: - 10/09/2006 : 23:36:05 -------------------------------------------------------------------- Gabi sunt super pozele!!!!Cate kg ai pus pe tine? ca nu se vad.... Spor la facut bagaje! Cristina eu maine am fix 39 de sapt.... Clau faina burtica ta pictata!Sa nu-mi zici ca singura ti-ai facut opera de arta pe ea.... Fug si eu in pat...noapte buna! Pupici! Ioana(38+) & Alesio(08.10.2004) alina morostes Alinush Trimis la: - 11/09/2006 : 00:20:42 --------------------------------------------------------------------- Gabi, asa mi-am facut si eu, 2 bagaje, unul cu lucrurile de care aveam nevoie cand m-am internat si unul cu hainele lui bb, camasi de noapte, prosoape,pampers, etc. Inca o data succes pe maine si totul sa mearga bine. Clau, eu imi amintesc poza ta cu burtoiul! Parca sora ta cu nasa ti-au pictat-o?! Alina cu Adelina (31.08.2006) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2 gabitzica membru matur trimis la: - 11/09/2006 : 07:51:59 -------------------------------------------------------------------- Am intrat doar sa va spun ca la ora 9 trebuie sa fiu la spital. Nu stiu exact la ce ora ma opereaza. M-au apucat pe la 12 niste dureri, de am crezut ca nasc. Abia pe la 2 m-au lasat. O sa va dau de stire cand se intampla minunea. Claudelu Trimis la: - 11/09/2006 : 08:18:15 -------------------------------------------------------------------- Neata! Gabi, tinem pumnii sa scapi repede si usor! Alina, da nasa si sora mea m-au pictat [:D] --------------------------------------------------------------------- pufymic Priya Trimis la: - 11/09/2006 : 11:06:41 -------------------------------------------------------------------- Neata! Gabi ...poate esti deja cu bb in brate.... Abia astept sa ajung azi la dr(la 16:00) ca nu mai rezist!Am deja niste contractii dureroase rau....dar neregulate... Nu mai poooooooot! Pupici! Ioana(39+) & Alesio(08.10.2004) Claudelu Cuscra lu' Rayuela Trimis la: - 11/09/2006 : 12:51:53 -------------------------------------------------------------------- Am uitat sa va spun, cama acum 30 de minute am sunat-o pe Gabi...mi-a raspuns Cipri, Gabi era la baie. Inca asteptau nu stiu ce. Mi-a zis Cipri ca Gabi e bine, are moral bun ceea ce e foarte bine. CUm mai aflu ceva va dau de veste! Hai ca va las, am mult de lucru --------------------------------------------------------------------- alina morostes Alinush imis la: - 11/09/2006 : 14:00:51 -------------------------------------------------------------------- Gabi, ne gandim la tine! As suna-o si eu pe Gabi, dar acum ma gandesc ca nu poate vorbi, probabil i-au facut deja cezariana, sa vedem mai tarziu. Clau, daca mai suni tu sa ne scrii si noua. Ioana, tu cum esti, mai ai dureri? Alina cu Adelina (31.08.2006) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2 Melania 14 Trimis la: - 11/09/2006 : 14:49:38 -------------------------------------------------------------------- Si eu pe aici ma gandesc la Gabi . Moni bine ai venit printre noi . Ioana te pomenesti ca ai sa fi colega de salon cu Gabi Alinuta ne bucuram ca-ti gasesti timp sa inti pe aici sa ne mai povestesti. Clau maaaaaare si burta ta si fain pictata cat despre a mea burta cred ca nu era asa de tuguiata ca si a lui Gabi dar in rest era cam tot asa.Eu nu am avut curiozitatea sa o masor. Melania (14.01.2005) si mama Nico alina morostes Alinush Trimis la: - 11/09/2006 : 16:12:22 --------------------------------------------------------------------- Nu mai stie nimeni nimic de Gabi? Am pus cateva poze de la spital in album, la semnatura in "pozici 2". Melania 14 Didilox si Dexter Trimis la: - 11/09/2006 : 16:21:32 --------------------------------------------------------------------- Alinus ce ingerasi frumosi ai sa-ti traiasca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, merci ca ai pus posturile... am retrait emotiile de atunci.Merci si de urari... nu imi vine sa cred ca a trecut deja un anisor. Sedinta de bloc era despre repartitoare, mai exact citirea contractului de montare. Dupa ce la ultima sedinta au fost de acord cu montarea lor, acum s-au razgandit aproape toti vecinii. Eu ma bucur pentru ca nu consideram ca e o investitie amortizabila. Carmen bina ca mai dai si tu un semn, ca am incept sa ne facem griji pe aici. Cat despre Mel... foarte imprevizibila, ca de obicei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s]Ioana[s][s] Gabi&Cipri sa va traiasca domnisoara mica si frumoasa si sa va bucurati de ea si de fratiorul ei toata viata voastra! [s][s]Sebastian[s][s] Alinutza13 sa iti traiasca sotul si sa fiti fericiti!Pe la noi nu mai dai? Alinush nu va parasesc[:D], asa ca lasa bata de-oparte[:D]! ma intrebai dc a mai mancat ceva Nicolas duminica seara cand am ajuns acasa.....cum bine intuiai doar san si apoi a adormit(ca nu si-a facut al doilea somn, de aia a dormit asa repede)[:D]. De fapt ce sa mai manance?Ca la cat a bagat in el....[alcool]! Bine ca nu s-a intamplat nimic aseara si ati fost pe faza cu inundatia!Nashpa oricum.... Carmen nasol cu gradinita.....Alesio acum e foarte bucuros ca merge la gradi....dar se asigura in fiecare dimineata ca mergem dupa el cand ceilalti copii se culca[bang]! Il mai lasam asa cateva zile-o sapt si apoi il vom lasa la program prelungit.....cu tot scandalul care va fi[alcool](inevitabil!). Flaviapoate ai sunat cand am iesit afara(am fost sa-mi cumpar lapte si vigantol[:D] si am venit rapid acasa ca nu am vrut sa-mi doarma pitix in carucior[:D])......sau cand eram acasa dar dormea deja(si cd doarme scot telefonul din priza[:D]). Azi din pacate nu-i vreme de plimbare...[:(] Clau acusi incepe si Raul gradinita.... [pup] Eu [url="http://www.pufymic.info/index-6.html"]Gandacii[/url] [url="http://picasaweb.google.com/pufymic"]Tot ei[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]AJUTATI-O PE SONIA![flo][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...