Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce rezultate da herba slim forte?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor eu am luat acum vreo 2 luni dar nu stiu exact daca e acelasi lucru.Eu am comandat din Libertatea si era ceva cu 5 plante cu putere de slabit, ceva de genul 19kg slabise tipa din poze.Daca e acelasi lucru eu am incercat si nu e cine stie ce, adica am slabit dupa o luna 5 kg si le am pus la loc cam in 4-5 zile. va pup si spor la slabit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irisa draga, imi pare rau sa-ti spun dar e cam teapa. Si eu am comandat exact Herba slim forte de la Direct Office dar nu am slabit mai deloc desi am luat doua sticlute in valoare de aprox 1 milion. Problema mea a fost ca nu aveam cantar si stiam cu aproximatie ca am cam 70 kg. Oricum s-ar fi vazut clar daca slabeam 10 kg asa cum vroiam eu, adica vreo 12-13 dar nu cred ca am slabit decat vreo 3 dupa o cura completa intensiva si facuta corect. Asa ca daca ma crezi, trimite-le inapoi pachetul. Apoi m-au bombardat cu tot felul de prostioare si o hartie prin care ma anuntau ca am castigat un aparat electrocasnic dar de fapt eu trebuia sa comand o carte in valoare de 600.000, castigam un radio si abia apoi puteam sa particip la o tragere la sorti pentru un aparat electrocasnic gen combina, camera video, aspirator etc. La prima vedere, daca esti mai fraier te fac sa crezi ca alegi tu unul din aceste ultime aparate pe care il castigi neconditionat. Asa ca ai grija
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lucia, cam asa fac toti! Iti spun ca castigi si o geanta de bani! Nu mai cred de mult timp in asa ceva. Cat despre slabit, colega mea a luat herba slim asta, n-a avut nici un efect. Eu am luar Regenon (mi-a spus farmacista ca a dat rezultate la una, alta,...) aiure! Nici un efect. Stiu ca exista un ceai care reduce retentia de lichide, ceai verde, intr-o cutie tot verde, se gaseste la Mega (sper ca nu e reclama!) dar eu inca n-am luat. O alta colega a mea bea din asta, si cica ii e bine, dar oricum ea n-are nevoie de dat kile jos... Asa ca eu de vreo saptamana incerc sa am grija de alimentatie - mananc mai mult salate, fructe.. Nu tin o cura de slabire propriu zisa, n-am tinut niciodata. Timp de sport si miscare n-am, deci... Intr-o saptamana am dat jos deja 2 kg, ceea ce eu spun ca e binisor... Anca si papusica Eliza (26.august.03)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine nu a avut nici un efect "miraculosul" sirop. Eu am facut o comanda tot de un milion de lei, am primit doua sticlute, se garanta ca dupa o saptamina slabesti minim 3kg. Eu nu am slabit un gram! Am primit si eu, ulterior, pliantul acela, in care se spunea ca am cistigat nu stiu ce, dar pentru asta trebuia comandata o carte de 600.000 de lei, si l-am aruncat la cos.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...