Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

barbatii - cine ii intelege?


Recommended Posts

nu l-am bagat in carantina, doar as vrea sa o lase mai moale si sa nu-mi mai reproseze ca m-am schimbat si nu mai sunt ca la inceputuri. stii, cele care nu au vor, iar cele care au, au prea mult, vor sa dea si la altele. imi vine cateodata sa-i zic sa-si mai ia una de rezerva. m-am tampit?!?!?!?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dragostea pentru cineva o arati SI PRIN SEX - eu folosesc "a face dragoste" Se stie foarte bine ca in cuplurile unde exista armonie sexuala si intimitate, exista si intelegere! Ai incercat sa discutati deschis? Si cum e cu cusatura de la nastere? La mine s-a reparat complet dupa 6 saptamani si acuma e... ca noua![;)] Si cum sa-si ia una "e rezerva"??? Crezi ca daca isi ia una de rezerva, tu ai fi fericita? Eu zic sa discutati deschis, sa gasiti o cale buna pentru amandoi - pentru ca nu-mi imaginez ca n-are si el zile cand este obosit... Ca iti reproseaza,... nu prea e bine. Dar poate ca a ajuns sa-ti reproseze tocmai din cauza "programului" pe care i-l faci de doi ani. Dar eu raman la aceeasi parere: sa ai intimitate cu sotul tau, sa te doreasca si sa vrea sa fiti ca la inceput si la ... 40 de ani, este un lucru foarte bun, si puteti face in asa fel incat sa fie bine pentru amandoi, impartind si timpul de munca, si de treburi casnice, si de petrecut cu copiii. In ceea ce priveste cu "ce" gandesc barbatii, sunt multi care TOATA VIATA gandescu cu... altceva decat creierul, altii care gandesc cu... pe la 20 de ani. Eu consider ca majoritatea barbatilor care isi asuma o familie, un copil, gandesc cu creierul propriu! Anca si papusica Eliza (26.august.03)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gentiana, s-ar putea sa starnesti invidii printre noi[:D]. In fiecare seara asa ca la maraton [fuga]. Trebuie sa recunosc ca si pentru mine , ar fi cam mult...dar zi mersi ca nu se duce la altele. Inarmeaza-te cu rabdare si cu putere. Fa [bicla] si [hop]si[greutati] sau [alcool]si treaba e ca si rezolvata. Nu fi suparata. Te iubeste si te doreste. [flo] Zambeste [:D]...maine poate fi mai rau! anca...poate intr-o zi[gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gen68, in sfirsit o colega de "suferinta" Dar celelalte doamne chiar asa in lipsa sint de? Iar iubirea nu ti-o arati prin sex (ca barbat). Daca unui barbat ii pica in mina un model dintr-o revista de adulti cu care sa-si petreaca o saptamina ar avea secs cu ea in draci, dar nu inseamna ca o iubeste. Cind iubesti pe cineva mai asculti si la nevoile lui. La fel secs de 3 x pe zi nu inseamna neaparat ca nu poate avea si o amanta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wooow, "activ" barbat! [:D] Dar si eu as fugi de el, mai mult de 2 ori pe saptamina e deja prea mult pentru mine, n-as rezista nicicum la atita tavaleala. Incearca sa vezi partea buna, ca te doreste si sta bine cu potenta, sint destule cupluri care au problema inversa. In rest n-ai ce sa faci, spune-i ca nu poti atit cit vrea el, sa se mai descurce si singur [:D] Nu toti avem apetitul sexual la fel, nu? Serios vorbind nu esti singura, am auzit multe femei plingindu-se de barbati prea innebuniti dupa sex, cunosc un cuplu care s-au despartit pentru ca el vroia in fiecare seara si ea dupa 20 de ani a simtit ca nu mai poate. Alt caz concret, o prietena buna de-a mea umbla efectiv cu rani pentru ca barbatu-sau mai era si bine dotat. Ce-i prea mult strica! eu sper sa rezolvati problema intr-un fel. Nu are rost sa-i faci numai lui pe plac, pentru ca asta merge un timp, ce faci daca intr-o zi nu o sa mai poti? Nu stiu cine te intreba mai sus daca-l iubesti, n-am mai auzit asa o ineptie. Toti avem nevoile noastre sexuale care difera de la o persoana la alta, nu inseamna ca nu-ti iubesti barbatul daca nu esti dispusa sa faci sex de cite ori are el chef [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gentiana ,de cat timp ai nascut ?Inainte erati la fel de activi?De fapt ce te supara pe tine :ca nu te intelege s-o lase mai "moale" sau sexul numai e la fel ca inainte{te doare }?Mie mi-a lua6t mult ca sa-mi revin dupa nastere dar nu am refuzat niciodata pt catotdeauna am sperat ca se va produce minunea,stiind ca exercitiul te duce la perfectiune.Oricum sexul e de obicei f important intr-o relatie si n-ar trebui sa fie o corvoada.Sper sa gasesti calea de mijloc !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...