Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Abtronic


Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
claudia, in Canada, Abtronic si Abtronic Pro au fost retrase de pe piata acum 2 ani pentru ca s-a dovedit ca nu fac nimic din ceea ce pretinde firma productoare ca fac. firma a fost nevoita sa ramburseze banii la toti clientii si a platit si o amenda serioasa pt ca a facut afirmatii nefondate in ce proveste performantele produsului. in plus de asta nu au voie sa mai vinda nici un alt produs care actioneaza pe acelasi principiu pe piata canadiana. in ce priveste intrebarea ta, subscriu la ce zice amik. nu cred ca vrei sa supui bebele la impulsuri electrice. Lorelai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt bune de nimic! Si eu am cazut *in plasa* acum cativa ani buni, pe vremea cand abia aparuse si mi-am luat si eu unul [:(!] Bine'ntzeles ca dupa ce m-am curentat zdravan de cateva ori nici nu am mai pus mana pe el! (m-am curentat puternic chiar, desi am pus gel special) Odata l-am folosit ore intregi non stop, cateva zile la rand si abia-abia am simtit febra musculara.. aproape ca nici nu se simtea. Asa ca m-am convins si eu ca e o prostie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele ma bucur ca mi-ati raspuns dar sa stiti ca rautatea pe care mi-ati adresat-o unele este neindreptatita deoarece nu am afirmat ca intentionez sa-l folosesc. Abia ieri am aflat ca sunt insarcinata si din cauza ca nu mi-am propus sa am un copil si stiind ca foloseam mijloace contraceptive am folosit respectiva centura o singura data (eram in vacanta si n-aveam ce face). Acum ca am aflat ca sunt insarcinata sunt ingrozita de gandul ca s-ar putea sa-mi fi afectat cumva copilul si de asta v-am intrebat pe voi daca stiti mai multe despre astfel de situatii. Saptamana viitoare o sa merg la medic si o sa poata sa-mi ofere un sfat avizat. Oricum, va multumesc pentru "amabilitatea" cu care mi-ati raspuns. Claudia P.S. De ce oare va grabiti sa judecati oamenii?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scumpa,dupa cum iti poti si tu da seama,din mesajul tau asta se intelegea:ca esti insarcinata dar ai dori sa folosesti aparatul.am reactionat ca atare,mai ales ca in ultima vreme s-au cam tot postat subiecte de genul "nu stiu cum se ia pilula"! sarcina usoara![il] Alexandra mare si Alexandra mica... www.jester.ro/alex/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...