Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce parere aveti voi?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[pofta]Bun baiat! Hai, mai! E un tampit! HA-HA-HA! Chiar m-am distrat, de adorabil ce e el! 30 de anire? Stiti cum e vorba... "Frumusete, inteligenta, simt al umorului, gust, eleganta..... dar hai ca am vorbit destul despre mine. Tu ce mai faci?" HA-HA-HA... Poate unii stiti la ce ma refer [pup] Anca si papusica Eliza (26.august.03)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baieti sau poate barbati ca astea am mai auzit eu dar cand sunt pusi sa faca ceva uita imediat .Nu ar trebui sa te descrii singur ci sa lasi sa te aprecieze altii.Modestia este cel mai bun lucru iar despre modestie inveti pana la 7 ani asa ca eu una cred ca nu are nici cei 7 ani de acasa.Aste e parerea mea poate fi rautacioasa dar spun ce simt.Sper ca nu am suparat pe nimeni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca e scris la misto, atunci toata lauda pt simtul umorului. Daca nu, si zici ca e la modul cel mai serios, atunci sa mai caute ca sunt baieti realizati prin strainatate si fara excentricitati de milionari, adorabili, inteligenti, chiar si frumosi si pe deasupra unsi cu toate alifiile vietii. El are nevoie de o alifie sa-i cureze bubele din cap. Sa nu se lege fata la cap daca n-o doare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-a bufnit rasul cand am citi descrierea, dar apoi am realizat ca, in fond, omul e cinstit, spune ce cauta de la inceput, nu vrea sa piarda timpul cu cineva neinteresat de el, asa cum se vede el, si nici cu cineva nedispusa sa ii lase lui ultimul cuvant. Stiu si eu, e mai corect asa, decat sa isi construiasca o identitate virtuala falsa, sa o faca pe ea sa se indragosteasca, iar cand ea ajunge la el pe teritoriu, sa schimbe foaia si sa faca pe zbirul. Asa, cine il ia, stie la ce se inhama.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi se pare aiurea de tot mailul lui, dar eu zic sa mai continue citeva mailuri cu el pina ii da verdictul. Poate tipul o fi vrut sa-i trezeasca curiozitatea si-a dat-o-n bara sau cine stie, eu in general ma feresc de a da verdicte prea repede, caci pot fi gresite. Nu o costa nimic pe fata sa-i raspunda si sa vada ce debiteaza mai departe, si daca continua tot in stilul asta, macar atunci isi va putea forma o parere definitiva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca a scris serios tot ce spune acolo, nu este decit un infatuat.Sa stii barbatii singuri din strainatate, nu neaparat USA, care au realizat ceva in viata, de obicei nu braveaza cu reusita lor, ba chiar unii se feresc sa se etaleze. Cea mai buna prietena a mea a venit aici prin casatorie cu un roman stabilit de multi ani in State, dar nu a facut parada cu realizarile lui anterioare si relatia lor este beton tocmai pentru ca si parerea ei conteaza.El crede ca daca e in State e pe alta planeta? Adivio&Ioana-nazdravana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...