Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Soti nebarbieriti


Recommended Posts

Al meu poarta de felul lui cioc.Insa nu se prea omoara cu barbieritul.Si mie imi place asta.Ii da un aer rebel..si asta da..chiar imi place.El de multe ori ar vrea sa-si rada ciocul...asta din comoditate evident ca e destul de greu de intretinut...insa nu-l las eu si chiar ma supar cand face asta. Mie imi place cu barba e sexos si incitant!! Corina mamika de 2 baietzi !!! http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Dena
:))) Mai fetelor!!! Nu gasiti ca e chiar mai exciting cand e mai tepos... mmm, ce ziceti?? Denisa si bebica din burtica - 26 sapt. "Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici." G.Funakoshi
Eu da!!! GabrielaHope si bebitza din burtica!!! "Cel mai mare pacat este acela de a nu zambi, macar odata, in fiecare zi de viata!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by infofun
quote:
Originally posted by Dena
:))) Mai fetelor!!! Nu gasiti ca e chiar mai exciting cand e mai tepos... mmm, ce ziceti?? Denisa si bebica din burtica - 26 sapt. "Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici." G.Funakoshi
Eu da!!! GabrielaHope si bebitza din burtica!!! "Cel mai mare pacat este acela de a nu zambi, macar odata, in fiecare zi de viata!"
Si eu DA! Barbatii cu putina barba par sexy... salbatici! Hmmm... Ia gurea ca-mi faceti pofta! [}:)] Kissssssss[dual] Roxxy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma rog de-al meu sa-si lase barba da` nu vrea ca cica-l mananca[:D]. Din partea mea sa se rada caaaaat mai rar. Aveti mila de obrajorii lor!!!! Bibi si [copil]David (08.07.2003) http://community.webshots.com/user/bgoran
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si al meu are barba si de cind sintem casatoriti s-a barbierit de citeva ori.Mie imi place foarte mult...ii da un aer boem [:D] si e si placuta la atingere[:D] Ultima data s-a barbierit in urma cu trei luni...reactia pe care a primit-o de la membrii familiei si de la birou, a fost foarte interesanta[:D Laura, cea mai mica membra a familiei a fost o dulce...se tot dadea pe linga taica-sau si se uita la el cu niste ochi mari, dupa un timp l-a luat la ea in camera si a spus sa-i spuna la prietenul nostru Alex sa-si cumpere barba...si cumpara una si pentru tine ...tati, te rog. Pur si simplu ne-a lasat fara cuvinte...acum este linistita, tati are barba. La birou, are un post unde merge sa se intilneasca cu multe persoane importante (este arhitect) si boss-ul i-a spus ca daca doreste sa fie luat in serios [:D][:D] sa-si lase barba...nu de alta dar fara arata ca un copil si nu da asa de multa prestanta. "Un sfirsit e un inceput..." ella&com.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

al meu sotior se barbiereste o data pe saptamana.si nici atunci perfect. pe mine nu ma deranjeaza,mi se pare ca are un aer usor rebel,dar din cand in cand mi se face dor de pielicica lui fina de sub tepi! cel mai mult imi place sa ma scarpine cu barba pe spate!ati incercat-o?[olala] Alexandra mare si Alexandra mica... www.jester.ro/alex/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

personal nu agreez barbatii nebarbieritzi in egala masura in care nu agreez femeile neepilate; mi se pare lipsa de respect si consideratzie fata de cel de alaturi,comoditate, lene; atentie, nu intra la aceasta categorie barbosii! si la noi se intimpla cam la fel, dinsul se barbiereste luni dimineatza ca doar merge la servici,il vad colegii,acasa ce rost are sa se deranjeze,merge si asa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...