Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Soti nebarbieriti


Recommended Posts

Sotului meu nu-i sta bine nebarbierit asa ca atunci cand "uita" ii spun ca e urat si se barbiereste imediat. Adevarul e ca are un program cam aiurea la serviciu (lucreaza in Jandarmerie) si atunci cand lucreaza trebuie sa fie barbierit. Asa ca de exemplu, daca lucreaza de noapte, se barbiereste innainte de a pleca. A 2-a zi cand vine, barba e crescuta, dar el se barbiereste abea in urmatoarea zi. Una peste alta, cam la 2 zile. nu imi plac barbatii cu barba, nici chiar de cateva zile. Zgarie rau si daca ne pupacim eu sunt rosie pe toata fata si ma iau mancarimile. Mai bine cu pielea fina, e mai placut.[;)][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sotul meu, la cei 27 de ani fara cioc arata ca un pusti de 18, uneori lumea crede ca el este "fratele" mai mic. la inceput nu-mi placea ciocul lui acum m-am obisnuit asa de mult incat mi se pare tare ciudat fara el, de barbierit uneori mai neglijeaza, pt ca serviciul ii permite, dar primeste pupici si asa. Mirela si greierasul 21+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si al meu, odata pe saptamina!! Umbla tzepos ca un arici [neand] si deodata e brusc ca “popoul de bebelus”! [cool] Si iaaar o luam de la capat urmatoarea saptamina… isi tot propune sa se rada in fiecare zi da’ nu merge deloc, dom’le!! Si programare la frizer to’ io ii fac. Noroc cu mine, ca-s eficienta si bine organizata, hehehe…. (aiurea!!) [:D] CC
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...