Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ciclul dupa nastere!


Recommended Posts

Cand trebuie sa-mi vina ciclul dupa nastere (cezariana), in conditiile in care alaptez partial? Bebe are aproape 5 luni, mananca si lapte praf de la inceput iar ciclul...nici un semn... Nu e ciudat? Ioana si [copil] Katja(30 martie 2004) http://community.webshots.com/user/inaioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 18
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu este neobisnuitsa nu iti vina ciclul daca alaptezi. Pe baietel l-am alaptat un an jumate iar ciclul mi-a venit la un an si o luna, iar cand el avea un an jumate am ramas insarcinata(incercam de cand avea el un an). Acuma fetita o intarc la un an jumate iar cu ea ciclul mi-a venit la un an si 3 luni. Am prietene carora le vine la cateva luni sau chiar un an jumate. Depinde de trup si de cat alaptezi! [hippi] Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by crism
Nu este neobisnuitsa nu iti vina ciclul daca alaptezi. Pe baietel l-am alaptat un an jumate iar ciclul mi-a venit la un an si o luna, iar cand el avea un an jumate am ramas insarcinata(incercam de cand avea el un an). Acuma fetita o intarc la un an jumate iar cu ea ciclul mi-a venit la un an si 3 luni. Am prietene carora le vine la cateva luni sau chiar un an jumate. Depinde de trup si de cat alaptezi! [hippi] Cristina, sotia minunatului Sean, mamica la doi pitici frumosi, Connor Ryan 3 ani si Elena Maria 1 an.
M-am linistit, Crism. Ma gandeam sa nu fie vreo dereglare hormonala mai nasoala. Mai ales ca in jur s-au nimerit numai prietene carora le-au venit pe la 3 luni. :) Mersi mult! anto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iselin, de ce n-am fost cuminte??!!! Am fost la dr. si mi-a dat anticonceptionale dar am uitat sa-l intreb si asta. Nu e vorba de stressul de a nu ramane (cu toate ca e si asta cu toale pilulele) ci pur si simplu vreau sa stiu cand imi vine. Crism, mersi frumos. M-am mai linistit! Totusi, eu nu alaptez exclusiv...de asta imi faceam probleme! Bine, e clar ca nici tu nu alaptai exclusiv la un an[:D].... deci, m-am linistit! Multumesc mult fetelor! Ioana si [copil] Katja(30 martie 2004) http://community.webshots.com/user/inaioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...