Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
roxana da' gospodina mai esti!!! am si eu o chiveta plina de vase nespalate...nu imi faci o vizita??? hihi!!!! Cornelia ai incercat sa ii faci piure din hunama hn? ca poti sa il dai sub forma de lichid sau sub forma de cereale...mere coapte ii plac? david manca cate 4-5 o data!!! la noi inca nu scade febra...mai asteptam sinzi si david
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Venim si noi la apel. Avem 35 de saptamani deja![cool] Inca putin si intram in luna a noua. Pe 13 septembrie sunt programata la consultatie si nu mai am rabdare pana atunci! Rox, zilele acestea ma ocup de listuta de medicamente. [pup] Sa auzim numai de bine, [gravi]Marlen - DPN 5 oct. http://f2.pg.photos.yahoo.com/marlen_hg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

febra este neaparat un semn ca este o infectie in corp si trebuie tratata cu antibiotice neaparat???? David doarme dee ceva ore bune si eu ma chinui sa nu fac galagie, adica stau la pc ... ce greu e sa te apuci din nou de invatat...nu mai am chef, mereu imi gasesc o scuza sa fac alceva, si pauzele sunt asa de dese ca nu mai stiu cand mai citesc cate ceva...hihi Sinzi si David
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suntem si noi aici, ca doar ce-am venit de la santier! Cornelia, ce de vesti proaste ne dai! Cum, v-a inundat ploaia de sambata!!!???? Pagube? Am mai invartit putin apometrul pe apa calda, dar nu vine![V] Rox, mi-ai facut pofta de vinete, ma duc sa pun si eu cateva la copt! Chiar nu stiam ce sa mai fac de bagat in gura si-n stomac! Marlen, esti nerabdatoare! Mai profita acum de odihna si liniste, bucura-te si memoreaza momentele! Patut ai mai cautat? Cristina si Alexia ( 22 iulie 2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hehehe Sanzi, nici chiar asa vrednica. dar trebuie sa le fac. si da, febra in mod normal este semnul unei infectii in corp - dar nu neaparat una in git. nu cumva ii mai iese vreun dintisor si este primul semn al eruptiei? ce antibiotic i-a prescris doctorita? uf ce vreme timpita afara....sper sa treaca ploaia asta si sa pot iesi dupa-amiaza la plimbarica. a propos, am pus niste poze noi la albumul lui Patrick, de la o plimbarica, sper sa va placa! http://community.webshots.com/user/rocksy25 Crix, nici la noi nici un semn.....suferim macar impreuna. hai ca adormit sefu' al mare, ma duc si eu sa lenevesc un pic. va pupez!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...