Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (14)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by marlen_b
CriXia, patut vom lua din Bucuresti. Am gasit un site unde poti face comanda, urmand sa-ti trimita coletul acasa. Nu ne grabim; mai avem ceva timp! Marlen
De ce nu dai tu o fuga in Bucuresti sa-ti faci aprovizionarea de acolo? Cora si Carefour au preturi bune si marfa diversificata. Noi din Cora am luat scaunul de masina cu 2.400.000 lei si la noi in Cta, la Vic's era peste 3 milioane! In iulie am fost in Cora si chiar mi-a placut ce mobilier dragut pentru bb-i avea. Cum esti foarte gravida[:D], nu trebuie sa te obosesti prea mult pentru asta, doar daca mergi sa stai in Bucuresti o noapte, caci iti ia ceva timp ! Cristina si Alexia ( 22 iulie 2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna ziua, Oana- nepotul meu a fost operat de polipi de dr.Loghin(si nu poate spune nimeni acum ca este imbunatatita situatia). Noi am fost cu Tibi la sanatoriul balnear din Slanic Moldova la dr.Gheorghiu care l-a consultat pe Tibi, i-a intrerupt tratamentul dat de dr.Munteanu la Cta, i-a dat Vibrocyl pt.nas, inhalatii cu apa termala (izvorul 5 din zona), salina si pana in prezent e bine. Tot dr.de la Slanic ne-a sfatuit ca indiferent ce-ar zice dr. de aici sa evitam operatiile de polipi sau de amigdale (ea nu le recomanda). dana.p - am o prietena care este sub tratament la dr.Banceanu si este pe cale sa devina mamica. Revin, Diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aici la noi de abia a stropit.....la voi a plouat tare? nici nu stiu ce sa fac, daca sa iesim afara sau nu. bravo Sanzi, bine ca a plecat febra. daca nu reapare pina miine poti sa nu ii mai dai antibioticul....dar totusi e un motiv de ingrijorare, sa stii. trebuie sa ii determini cauza. Marlen, si eu sunt de acord cu Crix, la bucuresti sunt preturile de o mie de ori mai bune ca cele din cta. iar in cora gasesti lucruri super.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanzi-fa-i compot de prune si pere-supereficient si dimineata pe stomacul gol o lingurita de miere! Mai are temperatura? S-ar putea si de la scaunul rar pe care il are, sa acumuleze toxine in organism care il afecteaza. Am reusit in sfarsit sa vad pozele.Mi-au placut toate , in special cea in care e murdarel la gurita si cea in ploaie. Sanatate multa si pupici lui David! Cornelia-bine ati venit!Sanatate multa si aveti grija de voi! [bum]a venit apa calda! O noapte linistita! Tania cu[ispita]Anduta(14sept'96)+ [bb] Bibi(14febr'04) [url="http://community.webshots.com/user/dady1968"]...albumul fam.Bugy [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Dianamaria multumesc pt. info. Baietelul tau are probleme cu polipii sau de ce i-ati facut tratamentul de la Slanic? Gen cum adica ai tai s-au dus la plaja, ieri dupa-amiaza a plouat. Nu prea mult dar totusi nisipul cred ca era ud. Cornelia, nici o veste? Fetelor, si la mine a venit apa calda ieri dupa-amiaza.[bis] [zana]Oana si [bonjovi]Paul (03.07.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza. ce faceti fetite dragutze si baietzi la fel? noi suntem bine. dormit frumusel, papat, si acum stam si tragem repriza traditionala de sughitzat. ce sa facem daca suntem haplea? bine ca nu il deranjeaza prea tare, sau cel putin nu pare. Sanzi, super pozele! cum mai e David? mai are febra? Cornelia, cum e Mariuta? mai bine? Crix, cum stati cu mersul? dar cu dintisorii? gagici, imi spuneti si mie de ce hartzogaraie e nevoie pentru inregistrarea copilului ptr alocatia aia mareata de la primarie? multzamesc frumos! pupicei la toate si o zi super!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oana, cand am sunat-o ieri pe mama pe la 10 dimineata, mi-a zis ca pleaca la plaja. oricum am vorbit aseara cu ea si mi-a zis ca au ajuns acasa taman cand incepuse sa picure. eu lucrez la cvoda, iar la noi a fost soare toata ziua, nici pic de soare. aviz amatoarelor: eu ii tin polipii in frau lu'fii-miu cu homeopate. f. multumita de rezultat. o mamica vecina i-a facut baiatului ei operatie la buc. a costat-o vreo 10 mil. si peste 3 luni, umbla dupa mama sa ma intrebe unde ne tratam ca vrea sa-si trateze si ea baiatul, ca a dat banii degeaba la buc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...