Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Preturi parfumuri


Recommended Posts

quote:
Originally posted by an-k
eu stiu sigur ca chanel nu sare de suta la 50 ml (euro) in belgia iar daca-l iei din aeroport e mult mai ieftin la DUTTY FREE maine ma uit si iti zic exact cat e! anca
Probabil ca asa e, numai ca, vezi tu, preturile difera in functie daca sticluta contine "parfum" ( cel mai concentrat, cel mai scump, si e si cel pe care l-a vazut sotul meu la un magazin in San Diego), "eau de parfum" (mai putin concentrat si oleaca mai ieftin - io dintr-asta mi-am luat si zau ca nici pe net n-am vazut mai ieftin de 56 de euroi/5o ml) si "eau de toilette" (cel mai putin concentrat si ca atare cel mai ieftin). J.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eau de parfum de la chanel 5 l-am vazut aici cu 78 euro acuma sincer nu stiu concentratia oricum eu mi-am luat- ca de daca tot m-am dus sa ma uit:)- ceruti 1881 eau de toilette cu 63 euro 100 ml (era reducere) :) pupici si eu nu va contrazic in legatura cu preturile ci doar va zic cum e aici [pup] anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sincer parfumul meu de suflet e J'adore de la Cdior ,imi place la nebunie, nu stiu cat mai costa acum stiu ca anul trecut era destul de scump, mi-am luat unul si dupa aceea am mai primit inca unul diferenta ca al doilea era adus direct din Anglia ( nu stiu daca e vreo diferenta sau nu) cred ca da e.acum imi aduce cineva de la Bulgari din vama Emporio (auriu) de 50 de ml cu 30 de euro, si cred ca este un pret foarte bun. ramona si paty [cool][cool][cool] c ramona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este foarte adevarat ca este placut sa adulmecam dire fine de parfum in prezenta diverselor persoane DAR ......... ASTA NU INSEMANA NEAPARAT CA ACEL PARFUM MIROADE LA FEL SI PE PROPRIA PIELE ... deci incercati mai intai parfumul pe care vi-l doriti si doar daca constatati ca miroase la fel de bine ca pe doamna X atunci chiar merita sa-l cumparati daca Nu ........cu siguranta un alt parfum o sa va vina perfect. Intrati in magazinele care comercializeaza astfel de produse, cereti un esantion pastrati-l in buzunar sau in poseta, armonizativa cu mirosul lui, si numai apoi mai incercati-l odata pe propria piele, si numai daca simtiti ca este perfect pt. dvs. cumparati-l. Nu trebuie sa cumparam un parfum doar pentru ca este la moda sau doar pt. ca este bine vandut, sau pt. ca il are si nu stiu cine ...... Cred ca toate aceste puse cap la cap ne pot ajuta sa ne permitem un parfum de calitate si care sa ne si reprezinte cu adevarat personalitatea ............. Succese nebanuite ! Ioana si al ei [pup] STEFAN DIMITRI http://babycenter.shutterfly.com/osi.jsp?i=67b0de21b371605805da
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...