Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de Martie-Aprilie 2004 (12)


Veve

Recommended Posts

Buna! M-am tot gandit ce sa fac si am decis sa revin, cu acest nou nick (desi as fi preferat sa fie cel vechi, dar nu cred ca se poate face ceva in sensul asta), dar numai pt gandurile voastre bune...Va multumesc ca sunteti asa cum sunteti, dulci si dragute!!! Nu mai vreau sa aud de conflicte, rascoale, petitii si mai stiu eu ce, ca nu merita. Ce am facut a fost din placere, pt ca si voi ati vrut. Nu am incercat sa fac concurenta nimanui; forumul a fost o joaca noua pt mine si m-am bucurat ca un copil ca am reusit sa fac ceva la care nu credeam ca o sa ma pricep vreodata. Tin sa precizez ca la un moment dat voi continua sa ma joc pe acolo, dar nu invit pe nimeni, nu fac reclama si alte alea, ci doar o sa fac una alta pt ca ma fascineaza posibilitatile pe care ti le ofera un calculator si conexiunea la net.Nu am creat ceva corect, frumos, pe placul tuturor, ci mi-am incercat fortele. A fost o placere pe care mi-am facut-o, vrand sa va fac si voua placere. Tot ceea ce voi face acolo va fi decizia mea, nimeni nu va fi responsabil, asa cum nici acum, daca ma gandesc bine, nu e nimeni responsabil pt ce s-a intamplat. A fost si a trecut si as prefera sa nu mai discutam despre asta, ca sa iasa la iveala orgolii copilaresti sau mai stiu eu ce monstruleti ai constiintei noastre. Eu va iubesc mult pe toate, ca altfel nu mai stateam io atatea luni pe aici. Si daca am vrut sa nu mai particip la forum a fost tocmai pt a nu mai da posibilitatea vreunui conflict sa apara, care sa ne desparta fara rost si nu pt ca as fi suparata sau ca as purta pica. Asa cum spunea si Veve, fiecare isi apara ograda si adminii au facut ce au crezut ca e mai bine, fie ca mi-a picat bine sau nu. Deci sa lasam toata nebunia asta in urma. (Daca se va intampla cumva sa dispar din nou, nu va suparati pe mine, dar ma gandesc ca exista posibilitatea sa descopere ca iar sunt pe aici si sa ma invite...pe altundeva [:D]). O sa incerc sa va prind din urma, sa citesc ce ati mai postat, ca nu am fost in Bucuresti in ultimile saptamani si am avut o perioada si calculatorul stricat. Roxana&Andrei Alexandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mama lui Andrei... bine ai (re)venit... io n-am apucat sa te cunosc inainte de "incident" dar am cam inteles ce s-a intamplat. Si ca de obicei, asa se intampla cand vrei sa faci ceva bine dar pana la urma iese prost [bang]. Flavianaaaaaaa!!! Vrei sa-ti povestesc cum eram eu la inceput cand am intrat pe forum??? Postam cate un subiect.. si bineinteles ca ma asteptam la un anumit raspuns... nah, ca se mai intampla ca altii sa ma "combata". Ioi ce ma enervam.. si stateam si ma gandeam cam vreo 15 minute cum si ce sa raspund.. si da-i si lupta.. si m-am luat in bete cu vreo cateva mamici... da ce nervoasa eram pe ele... ca sa descopar mai pe urma ca de fapt cea mai mare parte dintre ele sunt niste persoane super simpatice! Pana mi-am dat seama ca eu de fapt intru pe forum sa ma relaxez.. nu sa ma enervez... si de atunci ma abtin sa mai scriu la nervi... Eh.. mai scriu uneori la "discutii generale" cand se dezbat probleme aprinse [:)].... Dar eu zic sa nu pui la suflet ce spune o mamica intr-o pasa proasta.. ca stii si tu ca si noi cam in ce stare de nervi si de epuizare suntem cu bebelacii nostri de martie-aprilie [bang]. Eu va pupic pe toate ca tare dragi imi sunteti si ii pup si pe bebelacii vostri cucuieti (ca ei mi-s si mai dragi [:D] !!! Multi pupici pt. mamici si pt. pitici Oake si Bebitza http://community.webshots.com/user/bebitza_vlad
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bum][batetoba][bum][batetoba]
LA MULTI ANI CU SANATATE SA ITI DE-A DOMNUL TOT CE DORESTI ZILE SENINE SI FERICIRE LA MULTI ANI SA TRAIESTI!!!!!!!!!
[s][s]VEVE[s][s]
Sa iti ajute D-zeu sa ai parte numai de bucuri, de fericire si impliniri!!! Sa ai o viata cat mai usoara si mai frumoasa!!! Sa te bucuri alaturi de veve mik, de croko si de tata vevericilor de tot ce ii mai bun pa pamanat!!!!
Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] [url="http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos"][foto]Poze familie[/url] [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu"][foto]Pagina personala DC[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...