Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

XENICAL???????


Recommended Posts

Am luat si eu Xenical, mi-a fost prescris de doctor, insotit de un regim alimentar adecvat si mi-a fost prescrisa o singura pilula pe care o luam dupa masa de pranz. Nu stiu cat de spectaculoase sunt rezultatele pentru ca eu nu l-am suportat, am dat o groaza de bani pe el si l-am aruncat la gunoi. In schimb un alt doctor mi-a prescris Reductil care va pot spune ca este foarte bun si nu are contraindicatiile si efectele adverse pe care le are Xenical. Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Creat
  • Ultimul răspuns
mai ziceti fetelor de Xenicalul asta...eu am vreo 5-6 kg in plus care s-au strans in ultimii ani desi fac miscare si mananc sanatos. Problema mea sunt dulciurile, pot renunta la mancare dar nu pot trai fara ciocolata [pofta]. Mi-am cumparat o cutie de Xenical si ma tot uit la ea de o vreme dar nu am incercat inca, stiu ca nu sunt candidatul ideal, a trebuit sa mint la farmacie ca sa mi-l dea (am zis ca e pentru sotul de 150 kg [:I]). Care sunt efectele secundare pe care le-ati experimentat voi, cat de rele sunt 'iesirile' uleioase? pe prospect scrie ca poti avea vanturi necontrolate [:0], ati avut asa ceva? sau ca simti puternic nevoia sa mergi la wc, daca nu reusesti imediat ce se intampla? [ups]. Ma gandesc in ce masura imi va afecta viata de zi cu zi...cred ca am sa incep sa le iau de vineri ca sa ma lamuresc cum sta treaba pana luni...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Efectele secundare nu sunt chiar asa rele cum scrie acolo!Sotul meu nu a avut probleme deloc!Nu-ti afecteaza viata!Sotul meu a slabit ceva cu xenical avand in vedere ca el nu prea tine regim. am renuntat la xenical din motive economice,este foarte scump sa nu mai zic de reductil care este dublu ca pret! Inca nu stiu ce va face in continuare ramanesa decida el! Mie i-mi pare tare rau dar sper sa nu renunt asa usor! Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...