Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tratament pt gene


Recommended Posts

fetelor, stie careva un tratament care sa faca genele mai lungi si mai dese?Am auzit de uleiul de catina si cel de ricin, dar cica nu prea da rezultate.Voi ce stiti despre asta?De cateva zile tot caut prin magazinele de cosmetice si n-am gasit nimic.Cand eram mai copchila obisnuiam sa le scurtez, dar mi-e frica ca n-or sa mai creasca la loc daca fac asta acum. Multumesc frumos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu iti recomand uleiul de ricin. faci tratamentul cat timp consideri. eu pt ca imi placea ca facea genele lungi si lucioase il foloseam in loc de rimel si aproximativ in 4 luni aveam alte gene:). cum? iei o perie de la un rimel care nu il mai folosesti si aplici cu ea ulei de ricin pe gene nu mult ca sa nu curga si tu sa arati cum ca ai plange. bafta anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aniela, daca numai tu ai fi singura cu gene mici si rare! [8D] Si eu am cele mai imposibile gene, scurte rare si pe deasupra mai stau si in jos! [:D] Ideea este ca eu folosesc gene false atunci cand ies seara (in weekend) dar nu pe toata lungimea, ci le tai in jumate si aplic pe colturi ca arata mai misto [bis] In rest azi m-am hotarat sa incep si eu cura cu ulei de ricin. Pe sticla scrie ca pentru un INTERN, am intrebat daca e bine si pentru gene si a spus ca este OK! Sper sa nu inrautatzesc situatia genelor mele :) Prima mea experienta cu uleiul de ricin a fost lacrimogena, insa m-am prins repede cum se aplica. In cat timp se vad rezultatele ?? Eu as vrea si ceva cu turbo-effect.[;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Serios ?? Asta e chiar }pe bune? Ce se intampla daca folsesc rimel in timpul zilei si seara ma dau cu ulei de ricin? Este absolut imposibil sa nu ma dau atata vreme cu rimel, nici nu concep asa ceva, asta ar insemna ca genele mele sa fie inexistente [:0][:0] Efectul de *gene ude* la mine e mai degraba *gene lipite* pe care le poti numara pe degete (adica se lipesc intree ele, si par si mai rare [:(]) Si in cat timp se vad rezultate? Chiar 4 luni?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine e cand stii ca mai e cineva alaturi de tine la aceeasi suferinta [^][^] Eu imi tin uleiul pe masa, in fata mea, si m-am gandit ca daca ma dau mai des cu el oare n-or fi rezultate mai bune ?[olala][olala][olala] Sa ne spui ce ai gasit aniela si cum a fost cand l-ai aplicat pentru prima data! Sa vedeti ca in 4 luni gene de diva ne tragem [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...