Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Par in casa - caz de divort ?


Recommended Posts

Buna tuturor, Ieri cind sotul meu a facut curat (ceea ce se intimpla rar, insa mai bine decit deloc [il]) m-a certat a mia oara precum ca aspiratorul s-a umplut ca deobicei cu par. Eu sint principalul vinovat, caci am par destul de lung si ... mult ! Imi cade destul insa se si regenereaza. Insa nu am gasit metoda sa nu mai isi faca 'culcus' prin toate colturile. Ca sa nu mai fie vizibil ar trebui sa dau cu aspiratorul la doua zile o data insa timpul nu-mi permite. Ce as putea face cu acest par ? Sint pregatita sa ma tund zero daca pot evita aceste certuri aproape saptaminale. Adina si [copil] Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Te inteleg, este neplacut parul prin toate ungherele. Am avut parul pana aproape de mijloc pana acu' doua luni si firele prin casa ma deranjau pe mine nu pe sotamiu. Il pieptanam mai des si doar intr-un singur loc. Si-l purtam strans in cea mai mare parte a timpului. L-am tuns scurt pana la nivelul urechii ca m-am plictisit de el:))) Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cum intru in casa il leg (daca as putea as sta cu el legat tot timpul...). Pe vremea cind imi pica mult il si rasuceam. Periat bine dimineata si seara si cam atit. Daca mai ramine ceva prin casa, e natura, nu se pune[:D] A PS la bucatarie devenisem paranoica in vremea aia si gateam cu fes[cool] L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

i-ati o pisica si sa vezi ca parul tau nici ca se mai observa![:D] matza mea m-a terorizat cu parul si trebuie sa aspir la 2 zile, am, n-am chef[bang], si mai gasesc 2, 3 fire de par si de'ale mele! Oana si bb Erik http://community.webshots.com/user/oana_noemi http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am parul pana in talie dar i-l tin tot timpul prins in coc mic ,impletit,strans la spate cu agrafe,nicidecum desfacut! Cand e desfacut cade mai mult , asa ca stai 1-2 ore in oglinda si incearca diferite coafuri , sigur ai sa gasesti una sa-ti placa si tie si sotului tau! Ar fi pacat sa-l tunzi! La mine ar fii motiv de divort daca mi-as taia parul![box] Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cu ciine si pisica nici nu se mai vede la noi [bang], dar solutia cea mai buna este sa-l tii legat in casa. Oricum nu cred ca e asa evident ca sa fie motiv de scandal. La noi de cind cu copilul curatam tot timpul si tundem si ciinele permanent (l-am stresat si pe el[alcool]). Succes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Auzi draga,dar sotului tau nu-i cade parul???!?!?!??!ce atata scandal ca doar n-o fi el mai cu mot sa nu-i cada nimic!!!! Cand gasesti fire mai scurte sa i le arati si sa-i spui ca-i apartin,sa vezi atunci ce fata o sa faca. Succes la gasit fire scurte!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Auzi draga,dar sotului tau nu-i cade parul???!?!?!??!ce atata scandal ca doar n-o fi el mai cu mot sa nu-i cada nimic!!!! Cand gasesti fire mai scurte sa i le arati si sa-i spui ca-i apartin,sa vezi atunci ce fata o sa faca. Succes la gasit fire scurte!
Eu as zice chiar succes la taiat fire lungi sa iasa scurte. [:)] Cu stima
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, asta nu am mai auzit-o!!!!!!Chiar asa de grav sa fie, incat sa vrea divort, ca-i par prin casa? Spune-i sa o lase mai moale, si daca nu-i convine sa de-a cu aspiratorul de cate ori ii sare tzandara! Ietete...sau el cauta acul in carul cu fan? Asta-i motiv de cearta? I-am arata mesajul sotului, a ras...mi-a spus zambind:"vezi cum sunt alti soti?, nu ca mine"[alcool] Adina, linisteste-te, zau, asta-i motiv de cearta? Prea exagereaza, si daca aduna si face putin curat ce-i? Si? O sa te tunzi la zero, si atunci o sa zica ca esti Kojak, si-o sa planga dupa parul ce-l aduna de prin casa. Ciufuti sunt unii barbati!!! Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...