Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Par in casa - caz de divort ?


Recommended Posts

[bruta][loveyou][loveyou][loveyou][loveyou][loveyou] [:D][loveyou][pup][pup][pup][pup], Pe unde umbli "uratzico"? M-ai distrat cu buzduganul tau, hahahahaaaaa.
quote:
Originally posted by ralucami
La inceput cand am citit titlul subiectului am inteles par, adica ghioaga, bata de-aia sanatoasa de care au taximetristii care lucreaza in tura de noapte.[:D]Si ma gandeam: " pai e logic sa te gandesti la divort atunci cand stai cu buzduganul dupa usa in propria ta casa"[:D][neand] Am luat-o razna caci in ultima vreme numai despre chestii de genul asta citesc in presa si vad la TV.
Sa ma intorc la tema subiectului: si mie mi-a cazut parul intr-o vreme si ma enerva mai mult pe mine decat pe barbate-meu. Ideea e sa descoperi cauza : de ce iti cade. Acum eu m-am tuns dar am inceput sa ma dau cu toate porcariile pe par: spuma, fixativ, spray pt luciu, ceara etc- si imi cade mai mult decat atunci cand il aveam lung. Tine-l mai mult strans in coada sau cu un clip . Incearca sa iti aranjezi parul doar intr-un anumit loc si sa strangi parul care iti cade, imediat, si poate atunci o sa reusesti sa eviti discutiile astea neplacute cu sotul tau. Numai bine si par sanatos! Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nici nu stiu ce sa spun ... e de ras ... e de plans ...????? Puteam sa jur ca-i vorba de vreun animal !!! Cred ca cel mai bine iti imprumut eu motanul ca sa vada sotul tau ce inseamna par !!! Maine poimaine iti spune ca de fapt prezenta ta il deranjeaza asa ca mai bine "o razi din casa!!!" ... Nu vreau sa te amarasc mai mult decat cred eu ca esti deja ... dar sa stii ca, parerea mea, CINEVA trebuie pus la punct !!! Si mie imi cadea parul ... l-am tuns ca sa nu raman cheala ... si mi s-a regenerat foarte frumos (eu obisnuiam sa-l oxigenez din cauza asta imi cadea asa de rau) ... dar in nici un caz nu mi-a reprosat cineva lucrul asta ! Din cate stiu exista si niste pastile REVALID, am auzit ca-s foarte bune ... Numai bine, Maruta " Cind trupul iti patimeste alearga la doctor, iar cind sufletul iti patimeste cheama un prieten, caci dulcele glas al prietenii este cel mai bun leac al durerii." I. Golescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...