Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cati copii nascuti cu metoda calendarului?


Recommended Posts

Metodele calendar + prezervativ au functionat timp de 7 ani ... 8 cu 14 cu 8 ca-i mai sigur ... Si a functionat si cand l-am conceput pe Crisuletz ( ca sa nu ne muncim de pomana ;) ) ... sper sa functioneze pana la urmatoarea "minune" ... si daca nu, asta e, oricum mai vrem "o surioara" :) Irinusha & [copil] Cris ( 3 Mai 2004 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hopsieu] Albert iubitul meu scump e rezultatul erorii calendarului + prezervativ. Nu era deloc in planul nostru dar acum e cel mai frumos cadou pe care l-am primit!!! [il] Monica [mamica] si [copil] ALBERT EDUARD (19 ianuarie 2004 ) [foto] http://community.webshots.com/user/monica1816 [foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc mult pentru raspunsurile voastre sincere. Noi suntem cazurile fericite, care ne-am adaptat la viata cu bebe si reusim sa-l crestem si poate a fost spre binele nostru pentru ca alfel poate il amanam la nesfarsit. Dar sunt situatii in care intr-adevar este imposibila cresterea (inca a) unui copil. Pentru ca a fost o discutie despre eficienta acestei metode si pentru ca au fost destule voci care au spus ca la ele s-a soldat cu o pereche de ochi si un zambet, am zis ca e bine sa atragem atentia celor care se bazeaza pe ea. Sa va traiasca copilasii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...