Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamina E si Electovit


Recommended Posts

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns
In concluzie, chestia aia cu vitaminele luate in perioada de dinaintea conceperii unui copil nu este o prostie, cum se afirma la un alt subiect. Caci nu degeaba se spune ca trebuie sa avem un corp sanatos si echilibrat. Eu ma gandesc ca intr-un corp dezechilibrat nici un biet ovul nu vrea sa se fecundeze. Cu ce sa se hraneasca bietul bebe cand apare, daca nici biata mamica nu are destul? Da, Flori draga, ia si vitamina E si acid folic, si, Doamne ajuta! ______________________________________________________________ „Dumnezeu sã te tinã în palma mâinii Sale, iar îngerii sã te îndrume mereu.”
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Copilul meu este rezultatul acelui tratament minune! Deja imi luasem gandu de a avea copii.....apoi mi-a spus cineva de acest tratament......nu l-am luat decat doua luni ca a treia nu a mai fost nevoie. Eu l-am combinat insa cu urmarirea temperaturii bazale, picioare pe peretzi 15 minute dupa, pozitzii propice penetrarii adanci shi sex la ore diferite (imi intrase in cap ca ovulez noaptea shi pana noaptea urmatoare imi moare oul[:D] asha ca prestam dimineatza inainte de plecarea la servici [:D][:D] Nu shtiu care a fost pana la urma solutzia miraculoasa dar itzi garantez ca am avut mult fun!!! Ina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu iti zic de un tratament incercat de mine cu succes, bazat tot pe vitamina E care se stie ca ajuta la fertilitate. Poti incerca Wheat Germ Oil cu vitamina E care este un integrator cu vitamina E obtinut din germeni de grau. E natural si incomparabil cu vitamina E sintetica ce se gaseste in comert. Si eu l-am luat pentru a ramane insarcinata impreuna cu alte vitamine si minerale. M-a ajutat Dumnezeu si am reusit dupa 2 luni si jumatate. Rachel zice bine cand scrie ca trebuie ca viitoarea mamica sa fie pregatita dinainte pentru a avea un copil sanatos.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor [flo][flo][flo] Mi-ati dat un chef de viata fantastic!!Doamne,ce bine ar fi sa-mi priasca si mie tratamentul asta!! Totusi,ceea ce vreau sa va intreb este daca voi aveati probleme clare in conceperea unui bebe sau pur si simplu nu s-a intamplat pana la momentul respectiv?Va intreb asta,deoarece in "Formula As" tratamentul era recomandat persoanelor carora medicii nu le-au descoperit nici o problema. Va pup si astept raspunsurile voastre. Flori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...