Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi? (23)


Recommended Posts

Dragele mele, bine v-am gasit!!! M-am intors din concediu, care a durat mai mult decat in alti ani cu 1,5 kg in plus:(( Nu stiu ce s-a intamplat, eu intrasem in faza a II a, nu am avut abateri foarte mari, am mancat in schimb aproape in fiecare seara fructe dupa masa..am fost cu niste prieteni si ei rontaiau tot timpul prajiturele, chips-uri, etc, in timp ce ne jucam cu copiii "popa-prostul", whist si alte trasnai; asa ca revin spasita la faza I si sper sa dau jos kg alea nesuferite!!!Citeam ce ati scris voi despre morcov , turcii pun morcov in toate mancarurile gatite si cum eu incercam sa evit salatele lor cu multa maioneza si cartofi, mancam seara o gramada de morcov fiert in fiecare mancarica:(( In rest am fost cuminte, eu cred ca se putea si mai rau daca-mi aduc aminte ce prajiturele cu tot felul de siropuri aveau, kebab cu lipie calda, salate cu fructe si mult zahar, etc , din care nici macar n-am vrut sa gust:)) Meniul meu de azi: -dimineatza 2 crenvusti si o feliutza cascaval -pranz cascaval si 2,3 feliutze salam -pe la 5 un mar -seara(mai tarziu) gratar din piept de pui Pupici multi, Missiday
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Azi Dimi: 1 grepfruit + 1/2 iaurt 0% + cereale + cafea decaf cu lapte 0% Pranz: pui la gratar + legume la abur + sos tzatziki Seara: celalta jumatate de iaurt Noaptea: 1 grepfruit Dupa cum vedetzi m-am pus pe grepfruit, cel putzin 2 pe zi sa anulez efectul produs de pepene, de bere, de concediu [:D] revin cu meniurile de mic dejun...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,luati-ma tare ca nu ma supar. Cum sa ma supar mai Adriana,[pup][pup]Eu nu ma supar decat pe suncile mele si pe lipsa mea de vointa [bang][bang]Chiar n-am stiut ca supa aia nu-i buna la regimul asta.Am sa mananc numai ce vad pe la voi de acu inainte.Am imaginatie pt. meniuri dar ...mi-e cam lene sa fac tot felul de manaruri...Trebuie sa slabesc!Am nevoie de voi ca sa reusesc![pup][pup][pup][pup] irinaP
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...