Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nivea New Skin sau L'Oreal?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multumesc fetele. Iselin, 37 de ani. Nu-i foarte grav, dar cand zambesc "ma cam incretesc". L'Oreal am folosit si eu, dar eram in Franta pe vremea aceea si am ramas la ideea ca produsele de acolo sunt incomparabile calitativ cu cele de la noi (ma refer aici la aceiasi firma, desigur). Eu nu pot spune ca am vazut schimbari, insa la intoarcerea la Ro toata lumea a observat. Eu am dat vina si pe "aerul de Paris". ROC? Imi poti scrie te rog mai multe? Pupici andana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate, produsele facute pt Occident sunt mai bune, am observat si eu cu diferite ocazii. Ce sa-ti spun despre ROC? Am crema in fata mea, dar nu siu ce sa-ti spun.Uite site-ul lor: www.roc.com E un gel cu efect de lift-ing pe baza de proteine, etc... Se gaseste in farmacii ca Sensiblu de ex, costa in jur de 1.000.000, spune pe al meu ca e produs in Franta. Dupa ce folosesti simti ca lucreaza pe fata. Ceva mai ieftin si natural(spun ei) este Yves Roches (era 7-800.000 in Romania).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt de parere ca produsele din afara sunt mai bune din punct de vedere calitativ,am constatat chestia asta de mai multe ori. referito acum la problema dezbatuta aici am folosit si eu l'oreal si cred ca face banii intradevar. dar pot sa spun ca am folosit si din gama Nivea si mi-a mers si cu aceea asa ca.... nu stiu cred ca depinde si foarte mult de ten. va pup ramona si patricia c ramona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...