Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpioancele -pe unde sant...


Recommended Posts

[flo][flo]Aoleoooo! Multumesc fetelor de urari si La Multi Ani tuturor! Vikinga, Laura et Comp.! Nu am mai intrat pe forum de cateva zile, nu am serbat inca, mergem sambata la pranz, cica sa avem timp si sa nu trebuiasca sa gatesc, eu oricum vin de la servici pe la 7 seara si bebelina se culca la 9 deci timp ioc! Am primit de la sot cartea "Razboi si Pace" (el e Peste) oare ce-o fi insemnand (lui si-a luat in acelasi timp "Idiotul" de Dostoievski - deja ma ingrijorez) iar de la servici am primit o tava si 4 boluri de cristal german, draguti canadienii astia a fost o surpriza gestul! Ne intelegem bine la servici, chiar f bine, n-am de ce sa ma plang! Ma invita tot departamentul vineri la lunch la un restaurant grecesc, ca cica sa fie mai aproape de bucataria romaneasca! Inca odata multumesc de felicitari, sa traiti si voi toate scorpioancele de peste mari si tari si sa fiti iubite, Va pupaceste mult de tot [pup][pup][pup][flo] AlbaIulia http://community.webshots.com/user/albaiulia101
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Alba Iulia ai fosta haioasa cu noile achizitii in materi de carti[cool], Distractie placuta! Lorelei, pai ce draga nu faci vilva inainte de ziua ta! Huh[neand]! Eu nu ma las in asa baze ca nu se stie nicodata cu barbatii astia zapaciti! Si fac un bine universului si umanitatii[:D] ca daca Doamne ferese ar uita mare scandal ar iesi! Da urit de tot! Asa ca mai bine preintimpin. Iar de cadou de la sotz tot asa mai subtil mai frumsel cu ceva timp inaite ii fac asa o recapitulare absolut inocenta, cica[;)] la ce preferinte in parfumuri am de ex. Pt ca am patit-o! Mi-a luat o data de 8 martie un parfum, mai da scirbos rau de tot[vom], nu exagerez, era insuportabil! I l-am oferit maica-si, ca si el a realizat cit de nepotrivit pt o femeie tinara era acel parfum si chiar nu-l vroia in preajma deloc! Sau dau tot asa ex "inocente" de ce bijuterii am mai vazut si mi-au placut, mi-o lua nu mi-o lua asta nu mai conteaza dar decit sa ma trezesc cu margele sau mai stiu eu ce. Eu una zic ca e mai bine[:D] decit[box][mariaj][duel] Si da ce ai vazut tu pe plaja, am avut ocazia sa vad si eu aici, ohoo la greu! Si cum Alberto inainte a avut numa prietene nemtoaice mi-a confirmat chestia asta. Pai la epilat inghinal se ingrozea cosmeticiana, ca cica de-s nebuna si ma chinui?! Si nu mai zic de parul de la axila, ca doar merg acum la orele de dans si le vad si ma crucesc[:0] Ziua ta e pe 28 Lorelei, ma intreb si eu asa, ce misto ar fi fost ca Adrian sa se fi nascut de ziua ta! Mai mai, da ce facusesi prin casa la vremea respectiva [greutati] de nu l-ai mai tinut un pic[olala]? Vikinga& bb Aldo http://community.webshots.com/user/vikinga109
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Eu nu sunt scorpion(sunt fecioara )dar am in preajma mea un sot scorpi si bebe de 2 ani tot sorpi.Tati e pe 1 iar Edy pe 5 noiembrie.Saptamana viitoare avem petrecere mare! Intrebarea mea e:Ce cadou sa-i fac sotului??Dar lui bebe? Ce gusturi aveti voi sorpionii? Sunteti pretentiosi la cadouri? SAu ce cadouri v-ar place sa primiti(mai ales barbatii scorpi) sunt pe aici???? Merci mult. [pup] Irina si Edy cel scump! Pozici cand eram mai mici http://danielirina.tripod.com/mypersonalsite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fete si baieti, scorpii mici si zambaretzi! Na, ca fac si versuri. Mai, ca sa vezi ce ne mai potrivim: Lorelai draga, eu sunt moarta dupa Noa, si cand am avut ceva bani mi-am luat si eu. Oricum, cand il folosesti, gandeste-te te rog si la noi! [cool]Ai grija maine sa nu iti lasi sotul sa uite de tine si de ziua ta. Norocul meu ca pana la ziua mea mai este, dar sotul a fost preventiv si mi-a luat deja ceva ce vroiam eu. Asa ca stau linistita! Eu oricum am grija de mine, sa nu cumva sa trec neobservata[bum]asa ca mereu vorbesc despre cat este de frumos ca am intrat in zodia mea! Asa ca sarbatoriti muuult [alcool]si aveti grija de voi si de cum primiti cadourile! Ah, sa nu uit: postati mereu mesaje sa ne tinem in frunte! Va pupa o scorpiuta reaaaaaa:) Elena (13 nov.) capraru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza scorpiutzelor! Ma inscriu si eu in randul vostru (6 noimbrie)![hia] Cu al meu sot nu-mi fac ideii ca ar putea sa uite pt ca exact cu o saptamana inaintea zilei mele este si data casatoriei! [cool]primesc doua cadouri la interval scurt[bis] dar...asta nu inseamna ca nu-i sugerez din timp prin magazine cam ce mi-asi dori! nu de alta, dar al meu sot are un simt foarte practic si nu mi-asi dori de ziua mea vreo masina de spalat, aspirator...[zid] [bruta] Va pup si toturor, LA MULTI ANI! Melania PERSEVERENTA GENEREAZA SUCCESUL!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahhhhh, ce rau imi pare ca am ratat zilele astea de forum! La multi ani, Vikinga, "tiza" draga![flo Ce daca e tarziu? Sa fii frumoasa si pe chip si-n suflet, sa te bucuri de cei din jur si sa-ti fie viata lina si usoara![flo Chiar multe coincidente :) dar! Ai si un bebe? Daca nu ai, pune-te pe treaba ca e timpul pentru Lei! [:)][:)] (Glumesc, scuza-ma daca dau cu bata in balta!) Te pupam, familia anti-horoscop! Laura, mama lui Catamic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI LORELAI!!!!![bis][cheers] Scuze pentru inratziere(ieri nu am intrat pe net). Sa fi sanatoasa si iubita!!!! Tot ce iti doresti...sa primesti de ziua ta si sper ca ai petrecut "bine"[cina2][:o)][foto] Te pupam si noi[dual] Pitica si Gogosica PS Din pacate pentru mine fetelor nu pot sa va impartasesc din bucuriile (cadouri,sarutari,romantism) pe care mi le-as dori si eu de ziua mea pt ca dupa cum stiti in viata mea e inca trist[V].Sotul meu ...tot asa se comporta!Of,mai e putin si pt prima oara in viata mea sunt trista de acest eveniment,dar poate...mai sper Numai bine la sorpiute![;)] pitica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor pentru urari! Ieri nu am avut timp sa intru deoarece am petrecut si io asa ca tot omu. Bine, petrecerea mai mare o fac acum in we da si ieri am celebrat. Am fost cu pretenele mele la o cinste(sotu' era la scarbici, hehe). Ne-am mai plimbat ca mie imi place toamna foarte mult mai ales ca ieri a fost o zi foarte frumoasa si calda. Dupi asheea am venit cu ele la Adrian unde a venit si sotu cu flori foarte frumoase si o pereche de cercei pe care mi-i doream io de muuuult! Of, dragu de iel, nu m-a dezamagit(stia el ce pateste). Mama mi-a luat un tort si mi-au cantat "la multi ani" si am suflat in lumanari. Mama mi-a dat bani sa-mi iau io ce vreau ca nu a avut timp si oricum e mai bine asa. Dupa aceea am fost in mall sa bem un frappe(imi place la nebunie) si sotu ceva tarie(deh berbatii astia)[alcool][hc] Dupa ce am terminat acolo am fost la film(George si dragonul) o comedie romantica cu actiune si ce mai tot tacamul, mi-a placut mult. Am mai primit si felicitarii haioase, lumanarele(imi plac la nebunie) si o pereche foarteeee sexi de chilotei[;)] Pe la 12:30 am ajuns acasa cu sotu si......intelegeti voi[:D] M-am distrat foarte bine! A, am uitat sa va spun ca am fost si sa mancam si io am bagat in mine ca sparta' ca nu mancasem nimic si dup-aia nu ma mai puteam misca[:D] Va multumesc inca odata si va pup! Adrian[copil],Alina[mamica]si sotul Adi[roker] [foto][url="http://community.webshots.com/user/bibiadialina"]Poznele noastre[/url][foto] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=17457"]Nasterea Ingerasului[bibe][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...