Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpioancele -pe unde sant...


Recommended Posts

Bonjour la scorpiutze!( a se citi scorpioance) Eu am sot balanta!Mai are vreuna dintre voi un sot balanta? Ca mi-ar place sa vad daca e la fel ca al meu. Eu una sint justitiara,asa e!!Cind vad o nedreptate simt ca scot flacari,daca as putea sa le rezolv eu pe toate ,ce bine ar fi!!!! Pupici Corina si Anna nazdravana!![fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ralucoantza
na ca eu nu am sot rac... si mai am o intrebare: ce sansa de supravietuire are o poveste de dragoste dintre doi scorpioni? ralucoantza
Se spune ca doi scorpioni formeaza o relatie foarte inflacarata. In special pe plan[sex] Numai ca inflacararea asta poate sa cauzeze conflicte. Gelozia este foarte mare(subscriu), nevoia de afirmare etc..... Un conflict intre 2 scorpioni(am cetet io) nu poate fi aplanat foarte usor si cam iese cu scantei! Eu personal stiu un cuplu de scorpioni care azi se certau de sculau mortii din mormant si a doua zi erau mai indragostiti ca niciodata. Ea spunea ca [sex] la nervi e cal mai misto si ca il iarta pt orice.....si pe urma o luau de la capat! O relatie intre 2 scorpioni, parerea mea, e ceva gen sport extrem. In orice caz nu trebuie ratat, asa pt experienta de viata, cine stie ce mare iubire poate iesi ca doar scorpionii sunt foarte dragastosi si sensibiloshi odata ce le-ai intrat la inimioara! Adrian[copil],Alina[mamica]si sotul Adi[roker] [foto][url="http://community.webshots.com/user/bibiadialina"]Poznele noastre[/url][foto] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=17457"]Nasterea Ingerasului[bibe][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]uite ca am ajuns si eu... mai catinel, ca mi's tare "batranica", noroc de voi... Dupa cate am citit, ar trebui de acum sa facem sectiuni de "scorpioni". Eu m'am facut aparuta pe la 13 noiembrie '73, uite-asa, ca sa le fac in ciuda la aia de spun ca noi asa si pe dincolo... Dragelor: CEA MAI BUNA ZODIE, nu ati mai vazut asa ceva[:-)))]Calitati de ale noastre: multe, ca de aia nu mi le descopara nimeni[cool], iar defecte... Ce-or fi alea??? La noi??!, neah! Uite acusica intram in zodie si incepem sa ne sarbatorim intre noi[cheers]! Cred ca o sa stim cum sa o facem, asa, sa ne tina minte restul! Ah, si uitam: la mine in casa e un cocktail - eu, scorpi; sotu', berbec (brrrr) si bebe (2 ani 1 luna), fecioara! numai molotov sa nu fie! va pup si mai tinem legaturile, ca sa fie mereu subiectul in top! Elena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by HelleneC
[hia]uite ca am ajuns si eu... mai catinel, ca mi's tare "batranica", noroc de voi... Dupa cate am citit, ar trebui de acum sa facem sectiuni de "scorpioni". Eu m'am facut aparuta pe la 13 noiembrie '73, uite-asa, ca sa le fac in ciuda la aia de spun ca noi asa si pe dincolo... Dragelor: CEA MAI BUNA ZODIE, nu ati mai vazut asa ceva[:-)))]Calitati de ale noastre: multe, ca de aia nu mi le descopara nimeni[cool], iar defecte... Ce-or fi alea??? La noi??!, neah! Uite acusica intram in zodie si incepem sa ne sarbatorim intre noi[cheers]! Cred ca o sa stim cum sa o facem, asa, sa ne tina minte restul! Ah, si uitam: la mine in casa e un cocktail - eu, scorpi; sotu', berbec (brrrr) si bebe (2 ani 1 luna), fecioara! numai molotov sa nu fie! va pup si mai tinem legaturile, ca sa fie mereu subiectul in top! Elena
Esti tare haioasa Elena[cool][:-)))][:-)))] So, mai adaugam la lista calitatilor: simtul umorului[:D][8D] Bine ai venit pe [dc] Vikinga& bb Aldo http://community.webshots.com/user/vikinga109
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by HelleneC
[hia]uite ca am ajuns si eu... mai catinel, ca mi's tare "batranica", noroc de voi... Dupa cate am citit, ar trebui de acum sa facem sectiuni de "scorpioni". Eu m'am facut aparuta pe la 13 noiembrie '73, uite-asa, ca sa le fac in ciuda la aia de spun ca noi asa si pe dincolo... Dragelor: CEA MAI BUNA ZODIE, nu ati mai vazut asa ceva[:-)))]Calitati de ale noastre: multe, ca de aia nu mi le descopara nimeni[cool], iar defecte... Ce-or fi alea??? La noi??!, neah! Uite acusica intram in zodie si incepem sa ne sarbatorim intre noi[cheers]! Cred ca o sa stim cum sa o facem, asa, sa ne tina minte restul! Ah, si uitam: la mine in casa e un cocktail - eu, scorpi; sotu', berbec (brrrr) si bebe (2 ani 1 luna), fecioara! numai molotov sa nu fie! va pup si mai tinem legaturile, ca sa fie mereu subiectul in top! Elena
Elena si sotul meu tot in zodia berbec este ,iar fata mea in gemeni.
Tare curioasa sunt cum sunteti voi doi ,tu scorpion si el berbec .Ca la noi eu sunt aia mai vorbareta si cu chef de viatza iar el mai linistit. [url="http://community.webshots.com/user/ayumi03"]Poze[/url] - si - [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31632"] Povestea nasterii[/url] Eryka & bb Ayumi (03.iunie.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eryka, draga, nu stiu exact cum e la voi, dar la noi e... lupta mare undeori[blabla], ca de guraliva, har Domnului, nu ma dau pe laturi, iar el... incapatanat ca un cornut! ne mai amintim desigur ca e George la mijloc si ne mai temperam, da' si cand imi amintesc (asa, nu intotdeauna) de cate o chestie care nu mi-a mirosit mie bine, stai sa vezi ce ace veninoase scot! da' si cand ne impacam, e tare bine[cheers]in rest, ii tot zic: mare noroc ai cu mine, ca una ca mine nu gasesti, ca mi's unicat pe lume![:)][ups] ave nit aici si m-a prins ca il povestesc la lume! pa, scorpioancelor si ne mai tinem in legaturi, Elena capraru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by HelleneC
Eryka, draga, nu stiu exact cum e la voi, dar la noi e... lupta mare undeori[blabla], ca de guraliva, har Domnului, nu ma dau pe laturi, iar el... incapatanat ca un cornut! ne mai amintim desigur ca e George la mijloc si ne mai temperam, da' si cand imi amintesc (asa, nu intotdeauna) de cate o chestie care nu mi-a mirosit mie bine, stai sa vezi ce ace veninoase scot! da' si cand ne impacam, e tare bine[cheers]in rest, ii tot zic: mare noroc ai cu mine, ca una ca mine nu gasesti, ca mi's unicat pe lume![:)][ups] ave nit aici si m-a prins ca il povestesc la lume! pa, scorpioancelor si ne mai tinem in legaturi, Elena capraru
Hihihi...numele de Capraru are vreo legatura cu faptul ca barbatu' ti-i cornut?[:D][:o)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite ce de scorpiutze: 1.miraklucker [flo][bis] 24.10.1973 2.tumpi [flo][bis] 24.10 3.AlbaIulia [flo][bis] 25.10 4.vikinga [flo][bis] 25.10 si Aldo[copil] 15.11.2003 5.Lorelai182003 [flo][bis] 28.10 6.monica-elizabet [flo][bis] 29.10.1975 7.ralucasimarius [flo][bis] 31.10.1979 8.gina20 [flo][bis] 03.11 9.anda141 [flo][bis] 4.11.1977 10.Anina n [flo][bis] 4.11.1972 si sotul 10.11.1970 11.ralucah [flo][bis] 6.11.1976 12.ralucoantza [flo][bis] 6.11.1978 13.Eryka [flo][bis] 7.11.1978 14.BellaDonna [flo][bis] 8.11.1974 15.totonio [flo][bis] 9.11.1968 16.mihairi [flo][bis] 9.11.1974 17.cristina73 [flo][bis] 9.11.1973 18.Daniela Neagu [flo][bis] 10.11.1969 19.raducu [flo][bis] 10.11.1976 20.Klavier [flo][bis] 10.11 21.vioconstant [flo][bis] 11.11.1973 22.AYUMI [flo][bis] 12.11 23.alona [flo][bis] 13.11.1972 24.aschiutza [flo][bis] 13.11.1975 25.HelleneC [flo][bis] 13.11.1973 26.Alyssa [flo][bis] 14.11.1970 27.delsim [flo][bis] 14.11.1977 28.rosa [flo][bis] 15.11 29.saphir [flo][bis] 15.11.1976 30.Corina [flo][bis] 16.11.1968 31.Claudya [flo][bis] 16.11 32.piticasigogosica [flo][bis] 16.11.1976 33.giani [flo][bis] 17.11 34.Katarina [flo][bis] 17.11 35.jennifer [flo][bis] 17.11.1977 36.eLaura [flo][bis] 18.11.1973 37.mimitete [flo][bis] 20.11 38.ghinetz [flo][bis] 20.11 39.danitin [flo][bis] 20.11.1970 40.amo2004 [flo][bis] 20.11.1973 41.Aalina [flo][bis] 42.Country girl [flo][bis] 43.elaspataru [flo][bis] 44.miau miau [flo][bis] 45.miha [flo][bis] Daca am omis pe cineva sau am gresit fo data, sa-mi fie cu iertare. Va [pup]! Adrian[copil],Alina[mamica]si sotul Adi[roker] [foto][url="http://community.webshots.com/user/bibiadialina"]Poznele noastre[/url][foto] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=17457"]Nasterea Ingerasului[bibe][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...