Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cat costa o cauterizare rana col ??


Oaspete

Recommended Posts

Am si eu o rugaminte fetelor....am vazut ca pe forum se mai discuta si despre preturi. Eu in octombrie ma duc la spital ptr. o cauterizare, am o rana pe col....insa nu am nici cea mai vaga idee cat ar trebui sa dau la medic, asistenta, etc.. Multumesc mult
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu stiu cat costa la un cabinet particular dar eu in spital am dat 200000 la medic iar asistentei 100000.Acum depinde din ce oras esti si care sunt "tarifele" practicate acolo.Insa ,acum,doctorii nu prea mai au jena in ati spune cat te costa serviciile lor.Ai incredere,ca te vor sfatui si celelate paciente.Succes. nicoled
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Eu mi-am cauterizat o rana pe col, la cab particular al doctoritei mele si cred ca a fost cam 1200000. Apoi ma duceam la 3 zile sa ma curete inauntru...sa se cicatrizeze mai repede si staeam pe masa de gine si la o lampa cu ultraviolete vreo 10 minute. Neplacut, dar tb sa o faci si pe asta. . De aceea nici sangerari prea mari si abundente nu am avut, ca treba era tinuta sub control. Tratamentul asta costa cred ca vreo 50-60 de mii pe sedinta. Succes si sanatate maxima! Nu stiu daca are vreo legatura, dar eu dupa asta am ramas insarcinata. Claudia si bebe Matei ( 9 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut cauterizarea la Cantacuzino. I-am dat medicului 700.000 si asistentei 100.000 iar apoi la cele doua controale cate 200.000. Stiu eu, poate i-am dat prea mult dar avand in vedere ca vreau sa merg in continuare la acelasi medic pt. ca vreau sa raman insarcinata... cred ca e bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut cauterizare la cabinet particular prin octombrie anul trecut. Nu imi aduc aminte exact suma dar parca a fost vreo 700.000 cu totul inclus (adica si pansamentele de dupa). Si eu am ramas insarcinata dupa..... Adela (38 sapt si 3 zile) http://community.webshots.com/user/adutaiepure
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...