Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce parere au sotii vostri....


Sabina

Recommended Posts

despre epilat? Sotul mneu nu intelege deloc de ce se chinuie femeile, chiar e un pic exagerat , ieri mi-a zis ca oricum cine e fina nu are par, e adevarat ca discutia era in cadrul unei certe conjugale care a trecut la fel de repede cum a venit. dar totusi, m-ar interesa ce zic ai vostri mai ales de epilatul inghinal, fata de care sotiorul meu are o adevarata repulsie, ii place naturalul...spre deosebire de mine! Sabina & Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cine e fina nu are par? n-a dat si exemple? ca eu nu cunosc nici o persoana atat de fina incat sa nu aiba par inghinal[:D] sotul meu are o parere f buna despre epilatul inghinal, nu ca m-ar da afara daca cumva as renunta la epilat dar considera ca asa sunt mai[ispita]...ca sa nu mai zic ca atunci cand facem[sex] e altceva[amoras]poate sotul tau e un pic gelos...un pic mai mult?:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sabina eu cred ca in privinta asta conteaza cum iti place tie, pt ca tu trebuie sa te simti bine in pielea ta. sau ma rog, in parul tau. Ne intrebi ce zic ai nostri? Spune-i la la tau ca la ai nostri le place ori cum, numa sa fie. La al meu ii place cu putin, cu mult, dar nu vrea sa o vada fara, deloc.[alcool] Uneori tratez cu cosmeticiana, si cand ajung acasa, dezamagire, e prea golasa[bang]. Iar Irina, scumpa mea cosmeticiana imi zice sa ii dea barbatu-mio un sablon, ca ea o face dupa sablon. Mai rau e acu, ca nu mai agreaza bebe ceara pe partea de sub burtica, si sotu tre sa se multumesca cu mai multisor (dar e tuns, tu!) si sa viseze si la zile mai bune. Da sa stii ca ai fost tare-tare de tot [cheers] Si sotu-tu la fel. Asta da motiv de cearta conjugala. Numa sa nu ajungeti mama la divort. Ca...ce-o sa-i spuneti judecatorului?[bang]. Hai, te rog, nu te supara! Uite...iti dau un pupic mare sa ma ierti [pup] ______________________________________________________________ „Dumnezeu sã te tinã în palma mâinii Sale, iar îngerii sã te îndrume mereu.”
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu trebuie sa ma simt bine in pielea mea, mi se pare mai igienic cu mai putin, deci ajustata. Cateodata si zero, cosmeticiana face. Nu cred ca barbatii prefera cu... E cam multa inghesuiala cu. Una zic ei si alta simt, asta ca sa nu ne supere, spun eu. Eu am avut succes mereu fara!!![cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O intrebare de acest gen nu i-am pus sotului,dar in mod sigur nu-i intereseaza procedeul si rezultatul!!! De altfel eu fac tot acest ritual in primul rind pentru mine,sa ma simt eu bine si apoi el! Apoi mi se pare dezgustator sa apar in fata lui fara a fi epilata! [loveyou]Theodora,[bonjovi] Alexandros,[bonjovi] Yannis POZELE NOASTRE:[foto] [url="http://community.webshots.com/user/theodorapap"]aici[/url] [pup] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=4480"]Povestea-nasterii[/url][bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OK, l-am intrebat (inca odata, ca stiam raspunsul oricum) si a zis ca inghinal lui ii place asa, golasa, cu "mustacioara finutza" sau cu un model „atragator pentru barbat“. [:D](e un glumetz, stiu…) Oricum despre epilat are cea mai buna parere, dar i-am zis ca daca nu se rade, eu nu ma epilez. Suntem chit. CC
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la mine in familie pina si sotul meu da jos parul in exces... am un silkepil care are si aparat de ras si nu trece o saptamina fara sa nu se inchida in baie cu el... nu mai vorbesc de fiica-mea careia i-au iesit citeva firisoare si deja imi cere sfaturi tehnice... (are 12 ani). va dati seama ca eu sint in permanenta rasa, tunsa si frezata..... [:D] e mult mai igienic.... bibi [sofer]si [zana] cumplit de bronzata...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...