Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce parere au sotii vostri....


Sabina

Recommended Posts

Mai cum va convingeti barbati? ca eu abea am reusit sa-l conving sa se faca cu crema depilatoare la subratz, e drept ca are multe semne de mama si ii e teama, dar de cand cu crema vine singur[:D][:D][:D] Dar cand mai trag apropouri imi zice ca nu, nici macar de incercare nu vrea.[bang][bang][bang][bang] Corina si Stephanie- 18.04.04 "Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns
daaaaa, aproape toata lumea e chiala... :))) Eu cu sotul nu avem discutii pe tema asta, adica eu fac ce vreu cu ... aia mea ... ca doar e a mea. Stiti ce imi zice? Mie imi place oricum dar nu paroasa :))). Ce sa inteleg de aici? :))) Eu ma epilez cu aparatul cam o data la 3-4 saptamani, ca nu creste mai repede. Si sa vedeti ce avant pe el cand sunt fresh epilata si parfumata:)))). El e mai rau ca o femeie, are un ritual de te doare bila, cand intra in baie nu mai iese doua ore.... http://community.webshots.com/user/lisa_mica28 http://community.webshots.com/user/loredanaiascu83
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor hai ca m-ati omorat cu subiectul asta. interesant de altfel. si la noi este la fel. intra in baie cu aparatul meu si sta vb loredanei cate 2 ore. deh........... si eu ma simt mai omeneste atunci cand sunt proaspat epilata.............nu ca o maimuta .bueheheheh...........sunteti mortale........ andreea mami lui theo si florin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mai las cite ceva, deoarece lui nu-i place o "chelie generala". Spune ca are in fata imagini de bebeluse daca vede asa ceva, si nu poate sa-mi faca nimic atunci, se inhiba [alcool] Urmarea este ca las p-acolo cite o dungulita, cit sa impac "si capra si varza" (a se citi "sa ma simt si eu bine, sa fie si el "el insusi" in atare momente). In privinta epilatului in general, imi tot spune ca nu vrea sa ma vada "cum ma chinui", desi ii repet ca nu ma mai doare demult nici urma de fir. E bine pina la urma, deoarece rezultatul prea-i suride [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[si-eu] Si noi la chelie [cool]. Sotul e super incantat,si cand ma vede fresh epilata,parca e mai incitat.Acum cu burticu am apelat la bic,ca nu mai merge cu ceara.Dar cum burticu a cam crescut, si nu mi-o mai vad de loc[:D],chiar sotul s-a oferit sa ma cheleasca....eheeee ce e mai placut decat o baie impreuna [;)] Elena & baby angel Manuela[zana](DPN 24oct.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...