Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce parere au sotii vostri....


Sabina

Recommended Posts

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns
iselin mama cu ce ceara te faci? eu nu am curaj sa ma fac singura nici pe picioare, ca urlu....daca ma face cineva nu am treaba, sunt cuminte, dar sa ma fac eu..... e mai bun epilatorul, iar cand nu am timp Intuition. Bibi deci a trecut vara....nasol, ca acum o sa-i vrea sa-i tzina de cald ca vine iarna....[bang][bang][bang] Corina si Stephanie- 18.04.04 "Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaaaaa, pai nu ma fac singura, as fi masochista! negociaza cu mine cosmeticiana, eu zic nu, ea zice da, o doamna trebuie sa arate bine, etc, si apoi mai mult sau mai putin cu forta ma epileaza cu ceara de unica folosinta[bang] eu transpir instant, ea-mi povesteste ca-mi afce si-un model... cel mai simplu e cu lama sau cu crema. ma gandesc cateodata ca o sa se indesesca prea tare, dar o viata am, cat poate creste de mult??? [consti]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am folosit cam toate metodele (ceara, crema, lama, epilator) si am ajuns la concluzia ca epilatorul este super bun. in timp firul se rareste si se subtiaza iar durerea nu e asa mare ca la ceara.... in plus e foarte comod si rapid... pucku, cu santajul ai incercat? bibi [sofer] si [zana] scolaritza intr-a VI-a
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, cearta nu era pe tema asta...s-a ajuns doar tangential.Cat treaba cu fina, era vorba despre picioare, unde Domane fereste sa n-am chelie, ca mi-ar fi rusine si sa ma spal!! Eu ma simt mult mai bine golasa, asa ca tot ca mine fac...numai ca el rade: iar ti-ai facut freza???? In concluzie, bine ca e cum e, adica nu se da in laturi daca n-am apucat sa trec pe la cosmetica...[:D] Sabina & Sofia Galagia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca a fi cheala in zona...e ceva rar, dar vad ca se practica. Ma bucur pt ca eu dor de vreo 8 ani m-am chelit, in rest eram destul de adanc facuta. Ei.. lui ii place f mult cheala...si apoi orice atingere devine mult mai fina, nu?! Mihaela si [copil] Flaviu http://community.webshots.com/user/pojogao
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...