Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce parere au sotii vostri....


Sabina

Recommended Posts

Pt bubite pt fetele din SUA este TENDSKIN, care scoate ingrownuroile si nu inflameaza pielea deloc, este cam scum 50 usd dar merita. In scimb eu am descoperit altceva si mai fain: crema pt funduletul bebelusilor, aia pt diaper rash, pt opariri. Poate fi Desitin in US , sau Sudocrem in Uk, sau alte creme speciale pt opareli. Sper sa va ajute informatia, mie imi face tare bine daca o aplic imediat dupa epilat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns
pe Discovery, Sense ...ziceau ca lipsa parului pubian duce printre altele la micsorarea apetitului sexual (nu tu par, nu tu apetit...si atunci ce te faci cand celalalt prefera fara tocmai pentru ca il excita lipsa parului, nu a apetitului [:D]... si tu odata cu parul iti pierzi si apetitul?) mie mi se pare ecuatia cam imposibila de rezolvat in cazul in care partenerul (fie el barbat sau femeie) prefera ca celalalt sa fie chel/cheala ... si daca pana-n coada se ajunge la situatia - amandoi cheli si fara chef?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ii place in mod sigur, rasa, tunsa si frezata. Am si io o intrebare de om prost, daca inlaturi chiar totul nu e mai usor microbilor sa patrunda? Stiu ca exista culturi in care cel putin odata cu inceperea activitatii sexuale (casatoria) e inadmisibil sa mai existe vreu fir de par la locul cu pricina. Nadina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cand am fost pentru prima data in Japonia la sauna m-am speriat[:0][:0][:0],aici nu ai sa vezi nici o femeie epilata ,iar dupa ce am nascut,am mers la control ( ginecologu meu era in concediu)si ma intreaba medicul de ce m-am ras,asa e moda in Ro? In privinta sotului,la inceput a fost socat iar acum nici nu ma baga in seama daca sunt epilata sau nu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Interesant subiect[:D]Eu de obicei imi las o dunga de par deasupra[olala]cu toate ca prietenului i-ar placea golasha de tot[:I]dar nu ma simt eu bine asha.Smocul ala de deasupra mi se pare sexxy[:I].Cat despre cu ce ma fac...inainte ma faceam cu penseta dar doar deasupra ptr ca mai jos nu prea vedeam si oricum ma durea si n-aveam nici rabdare[:D]Acum ma mai fac cu aparatul de epilat si mai jos cu lama ca la cosmeticiana nu stau ca mi-e frica[:D].Cel mai mult imi place dupa penseta ptr ca tine foarte mult si nici nu ma mananca cand incepe sa creasca ...dar din pacate trebuie multa rabdare..care eu nu prea o am. Bafta la epilat[flo] Don't worry,be happy [flo] [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu folosesc lama de ras (nu ma chelesc de tot) cam o data la 2 saptamani. Asa ma simt io bine. Si l-am intrebat pe sot daca ii place si mi-a raspuns afirmativ. Amandoi ne frezam, ne aranjam si prestam "munci sexuale". Carmen si [copil] Iustin(5 iunie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]POZE IUSTIN[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la noi merge tot asa, epilat complet peste tot.De multe ori il injur cand ma epilez din cauza durerii dar sincer ma simt mai bine asa.Plus ca si el se tunde cu masina de tuns si mie mi se pare mult mai igienic si frumos.Daca tie iti place tunsa atunci fa-o dar mai lasa-i si lui catva.Eu prima data cand i-am spus ca m-am epilat complet nu i-a prea placut dar cand a vazut ce igienic e, mi-a zis sa fac tot asa.Deci incearca si tu si vezi ce reactie are. Rely si Richi http://pg.photos.yahoo.com/ph/aureliapopoviciu/album?.dir=/e3f2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...