Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

despartire?... ajutati-ma!...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 81
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by miau-miau
quote:
Originally posted by ancuta06
Eu nu m-am prins cine esti. Poate-mi da si mie cineva un indiciu? [:D]
Nici eu. Cineva care locuieste in Romania si are 3 concerte saptamina asta.
Si eu ma tot intreb cine ar fi, am incercat sa fac analogii cu numele de user de aici, nu m-am prins. Basilique cred ca a avut cel mai accesat profil pe aici zilele astea. Dar daca nu ne da amanunte chiar ea, ar fi bine sa o lasam "incognito" asa cum doreste. Va dati seama ca, mai ales daca e o persoana publica, asa cum se intelege si intr-o tara ca a noastra unde se mananca scandal pe paine, abia ar astepta jurnalistii ca o vedeta sa isi spuna problemele casnice pe un site. Haideti sa ii lasam aceasta posibilitate de defulare de care ne folosim si noi pentru ca toti avem probleme in familie si efoarte greu si asa, darmite sa ti le vezi expuse in toate ziarele.[bum][batetoba][harp] [url="http://community.webshots.com/user/aissa1973"]Poze cu noi[foto][/url] Mamica de octombrie-noiembrie, sper [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare de mare prost gust dezvaluirea ta, Basilique. 1. Pentru ca mi-ai stirnit curiozitatea aiurea, pe care e clar ca nu o sa mi-o satisfaci niciodata. Simt ca m-ai stirnit fara sa-mi dai si premiul. . Atunci ma intreb de ce ai facut-o. Probabil ca sa te asiguri ca nimeni nu stie cine esti. 2. Pentru ca stii bine ca site-ul este citit si de jurnalisti si mi se pare o miscare extrem de periculoasa pentru imaginea ta publica. Daca nu cumva taman asta urmaresti, sa-ti prinda presa povestea ta dramatica si sa-ti creasca vinzarile. hmmm. As fi preferat sa nu fi adus asta in discutie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Bic
Mie mi se pare de mare prost gust dezvaluirea ta, Basilique. 1. Pentru ca mi-ai stirnit curiozitatea aiurea, pe care e clar ca nu o sa mi-o satisfaci niciodata. Simt ca m-ai stirnit fara sa-mi dai si premiul. . Atunci ma intreb de ce ai facut-o. Probabil ca sa te asiguri ca nimeni nu stie cine esti. 2. Pentru ca stii bine ca site-ul este citit si de jurnalisti si mi se pare o miscare extrem de periculoasa pentru imaginea ta publica. Daca nu cumva taman asta urmaresti, sa-ti prinda presa povestea ta dramatica si sa-ti creasca vinzarile. hmmm. As fi preferat sa nu fi adus asta in discutie.
http://www.desprecopii.com/forum/rules.asp NU SUNT ADMISE JIGNIRILE! [8][8][8] "În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor! Eu cred ca atunci cand B a zis ca are "trei concerte" apoi ca "v-ati dat seama cine sunt" nu a vrut sa spuna ca e o persoana publica, ci poate o dublura a unei alte fete studente la conservator de pe forum, care si-a povestit problemele sub alt nick, cum se intampla deseori. Nu sunt sigura ca nu gresesc, dar persoanele care "studiaza" fie chiar si muzica nu sunt prea "publice" in Romania, trebe sa faca alte chestii pt. a aparea la Mihaela Ratatu la "de trei ori femeie":)). Scuze daca am debitat tampenii, da' io's cu dezlegarea misterelor si nu m-am abtinut sa nu imi dau cu presupusu':)) Va pup, Lia ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ruxij
Salutare tuturor! Eu cred ca atunci cand B a zis ca are "trei concerte" apoi ca "v-ati dat seama cine sunt" nu a vrut sa spuna ca e o persoana publica, ci poate o dublura a unei alte fete studente la conservator de pe forum, care si-a povestit problemele sub alt nick, cum se intampla deseori. Nu sunt sigura ca nu gresesc, dar persoanele care "studiaza" fie chiar si muzica nu sunt prea "publice" in Romania, trebe sa faca alte chestii pt. a aparea la Mihaela Ratatu la "de trei ori femeie":)). Scuze daca am debitat tampenii, da' io's cu dezlegarea misterelor si nu m-am abtinut sa nu imi dau cu presupusu':)) Va pup, Lia ruxij
Si eu la fel am interpretat afirmatia lui Basilique. Va pup. http://community.webshots.com/user/furni001
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...