Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

despartire?... ajutati-ma!...


Recommended Posts

Papadie, imi cer scuze daca a fost inteleasa drept jignire ce am scris. Intr-adevar, am folosit un limbaj aspru si trebuia sa ma exprim altfel. Mi-as fi pastrat si ideile din mesaj daca nu ar fi intervenit Ruxij cu o varianta la care nu ma gindisem. In oricare din cazuri, eu promit ca nu mai dau atentie acestui amanunt de identitate. Ceea ce conteaza, intr-adevar, este ca Basilique, cine o fi ea, sa fie fericita.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 81
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Bic
Papadie, imi cer scuze daca a fost inteleasa drept jignire ce am scris. Intr-adevar, am folosit un limbaj aspru si trebuia sa ma exprim altfel. Mi-as fi pastrat si ideile din mesaj daca nu ar fi intervenit Ruxij cu o varianta la care nu ma gindisem. In oricare din cazuri, eu promit ca nu mai dau atentie acestui amanunt de identitate. Ceea ce conteaza, intr-adevar, este ca Basilique, cine o fi ea, sa fie fericita.
are dreptate ruxij[:D] ita si pt tine o floare sa nu-ti cauzeze depresii online bubele alea negre[flo] [:D] Papa, juma de neuron calare pe juma de iepure skiop si [copil] Catrina, sfarma pietre, rupe tzitze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca ati interpretat asa. Dupa ce ca mi-a fost extrem de jena sa imi expun problemele conjugale, cu tot cu nume de imprumut, si am avut un - se pare de prost gust - acces de sinceritate, dupa aproape doua luni in care mi-am dat seama ca nu sunt singura pe lume, v-ati intors impotriva mea. Da, imi place sa scriu, dar nu de placere am facut-o in ultimul timp. Vedeta nu sunt, nici pe forum nu sunt cineva special, doar ca dupa mintea mea foarte suspicioasa exista destul de putini muzicieni pe aici ca sa risc daca recunosc ca dau concerte. (mici) SI asta ar fi ultimul mod de publicitate care mi-ar putea trece prin cap. Va multumesc ca m-ati ascultat si ca ati fost alaturi de mine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Papadie, multumesc. Basilique, hai nu fii suparata. Incearca sa te pui in pielea noastra si sa vezi cum a venit marturisirea ta. Te inteleg acum cu ingrijorarea fata de identitatea ta. De altfel am si scris-o ca una dintre posibilitati. Sinceritatea nu e niciodata de prost gust si sincer imi pare rau ca eu am introdus aceasta sintagma in thread-ul tau. [batcap] Hai nu te mai supara si nu pleca. Sau, cine stie? Poate asa te-am ajutat cel mai mult. In urma unor astfel de incidente, iti dai seama ca. la urma urmelor, structura cea mai puternica tot cuplul e, adica tu si cu sotzul tau. [cina2]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

B, nu te supara, lui Bic ii pare rau, a fost doar neatentie din partea ei. Nu toate lumile sunt ashea perspicace, citesc mai in fuga hehehehe (asta inseamna umflat in pene din partea mea:)) Cred ca si tie ti s-a intamplat sa citesti cate un email sau scrisoare sau ceva in graba si sa intelegi pe dos, poate uneori au fost chiar si lucruri importante. Mie mi s-a intamplat deseori, nu o lua personal, toata lumea e alaturi de tine. Pupici, Lia ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...