Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

tinuta botez pentru mamica


Recommended Posts

Ajutor! am botezul fiului meu (cel mic) - 3 luni peste doua saptamani (2.10.). sunt inalta dar, destul de "rotunjoara". am gasit o pereche de pantaloni foarte frumosi si eleganti, negrii, din voal, foarte evazati jos. problema apare acum cand e vorba de bluza. Am colindat prin tot Bucurestiul (in masura timpului liber) si nu am gasit nimic. Vreau ceva clasic dar elegant si care sa fie suficient de lung si larg ca sa acopere tot ce e in plus. toate bluzele din magazine sunt stramte, scurte, cu bretele si multe paiete. am auzit de un magazzim ML dar nu stiu unde este. poate vreuna dintre voi sa-mi indice niste adrese unde asi putea gasi ceva frumos? multumesc icv
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu am avut fix aceeasi problema. Si m-am imbracat tot cu pantaloni negri, pentru ca ascundeau bine kilogramele de la sarcina... Am pus o camasa deasupra. Nu una dreapta, ci cu pense, intelegi ce spun, nu? Care venea pe talie, pe sani nu ma strangea (pentru ca alaptam inca), iar de la talie in jos era putin mai larga pana pe sold, fix cat sa ascunda sunculita ramasa... Pe Mosilor, cum vii din Carol sau cum ii zice, pana in Eminescu, este un magazin super sic, cu camasi de dama absolut superbe! Si ca model, si ca material, si culori... nu stii ce sa alegi! Anca si papusica Eliza (26.august.03)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...