Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-3


Recommended Posts

Wonderful cred ca e o form de rzboi, o lupt din razboiul generatiilor, razboi care se poarta acum in termeni mult mai duri. Citind ce povestesti tu pare grav... facind o paralela cu cee ce s-ar putea intimpla (cu ce se intimpla in societatea noastra) ce a facut el sint mici gainarii... Tu stii cum sa gestionezi situatia. Noi stim ca acum esti furioasa si vezi doar ce e rau. eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url] [gravi] - [url="http://bd.lilypie.com/l1sZp3.png"]puiutul meu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns
w , adevarul este ca tu ai pretentii si te gandesti ca fiind cadru didactic , atunci si el ar trebui sa fie un exemplu. Clar ca si eu am pretentii la kupila mea desi multa lume zice lasooo mai ca si asa e bolnavioara ... Si nici eu nu pot sa o las asa in voia ei ca vorba aia nu stii ce tranteste de fata la un medic de se crapa pamantul , si asa le mai toarna ea cate una. E normal sa te superi si sa ai pretentii , marea majoritate avem. Referitor la fetita aia de 13 ani , pai eu cred ca o strangeam de gat si ii scoteam dintii cu pumnu'. Eh! greu e sa ai copii , dar mai rau e fara ei. Va [pup]. Furtuna va trece si va iesi soarele. Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]nov2006[/url] [foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

W, permite-mi sa te informez ca esti depasita! [:D] babo ce esti![:D] Hai ca stii tu sa faci educatie cu el. Ce ma nelinisteste e ca te consumi cam mult cand o mai da cu bata-n balta. Deh, cate nazdravanii am facut si eu in liceu...hehe...lasa-l ca e cea mai frumoasa varsta, daca nu se distreaza acum, atunci cand s-o faca? PS: Imi amintesti de doi mosnegi care stateau cu noi in bloc (in copilaria mea) si care mereu stateau la geam cu gura pe noi. [:D] Vroiau sa ne invete bune maniere, cand noi eram o sleahta de pici care din baba oarba si ascunsa nu ne puteai scoate. Si ei se mirau ca de ce tipam noi cand ne jucam, nu putem vorbi incet? [:D] Aida, da, pe aia poti sa o strangi de gat. [:D] da' problema ramane reala si deschisa pentru toate mamicile de fetite peste 10 ani - se pare ca suntem depasite cu muuuuulte...ufff. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Il bag in p.m.Cand a vrut piercing la spranceana,l-am lasat,dar se ascundea de tata-sau care-i mai inkistat,vrea haine rap,asa poarta,nu l-am lasat sa-si faca tatoo,ii place muzica rap,pe aia o asculta.Adica pt. plozii de la scoala sunt de gasca iar pt. cacatul meu de acasa sunt depasita.Il bag undeva. Lasa,lasa,ca va vad io peste niste ani lacrimand pe aici,desi tare n-as vrea,ca doare. Va pup pt. ca v-ati lasat plictisite de problemele mele.Sper sa va fie de folos si sa beliti ochii cu ai vostri pt. ca ,in final,daca deviaza de la drumul cel bun,tot pe noi,parintii,ne blameaza,ca,deh,e mai usor sa dai in altul cand gresesti tu. Daca citeam ex. pe care l-ai dat cu acea colega si plodul ei acum 22 ani,cred ca ma lipseam de facut copchii.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia baga o muzica rap in casa si da la maxim sa vedem ce zice fii-tu [:D] Zi mersi ca-ti cere voie daca sa-si faca tatoo sau nu. Io in locul lui veneam cu vreo 3 pe spinare, sa vad cum reactionezi. [:D] Uff, habar n-ai tu ce baieti buni ai. [bis] PS: Baiatul prietenei mergea noaptea cu colegii sa faca spiritism. Isi luau niste paturi si se asezau pe paturi pe un pod, si cica "luau legatura". Iar la faza asta prietena mea a fost suuuper fericita, ca nu face alte golanii. [:D] Fura bani din casa...eh, ce sa-ti mai zic...si nici nu vine noaptea, si daca-l intreaba de ce n-a venit a raspuns ca ii era frica sa nu-l certe tata ca a shutit bani. Lasa, mai bine nu-mi mai amintesc. Ia du-te si pupa-ti pe frunte baiatul si cere-ti iertare ca esti depasita, promitandu-i solemn ca ai sa te mai actualizezi cu noile trenduri. [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Printeso,dupa ce-ti f....tu un tatoo pe...si-l iei in primire si pe barbatu-tau si-i.... si lui unu',sa-mi spui cum este si poate imi...si io unu maaare cat Venezueala. Adunutule,vai de capu' femeii aleia.Daca as avea asa un plod m-as decadea singura din oriceee drept de parinte,gura ma-mi lui de totnt.Macar a luat legatura cu fun spirit or le-a fost si lor scarba de boii care-i chemau.Era fain chiar sa reuseasca,sa vezi ce fugeau toti de-si rupeau...si se potoleau toti. Il trimit la tine sa-l pupi pe crestet si sa-i faci neste vraji.[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by principe
mai fumusico ia cumpara-ti si tu niste vopsele dealea si incepe sa faci grafiti ca sa te destresezi... fugi si baga-ti si un pirsing ,f..teti un tatoo ca sa te mai actualizezi ,sa vezi ce bine ai sa colaborezi cu fi'tu. DN:25-04-1972; SEBASTIAN DN 22-06-2006 monica mami de print
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Cred ca o sa ajungem sa o luam noi razna inaintea copchiilor astora din generatia asta,ca la cate prostii si fumuri au in cap o mai iei si din loc ca sa nu iti zica ca esti depasita[sm]. Eu nu sunt prea mare,sunt destul de tanara dar sincer la 13 ani eu nu ma gandeam la sex sau la prieten.Primul prieten la avut la 17 ani,copilarie,dar nu s-a pus problema de relatii sexuale.Copchii astia vor cu tot din-a-dinsul sa isi inceapa viata sexuala de parca este mare branza. Mama mea este tot asa o femeie cu o minte mai deschisa(are 44 de ani) si mi-a spus asa:"daca vrei sa iti incepi viata sexuala vreau sa ma anunti si pe mine,dar eu iti dau in sfat,nu iti incepe viata sexuala pana faci 18 ani,pana nu termini de crescut mama ca o sa te deformezi,crpul are nevoie sa fie sanatos,sa se dezvolte armonios,nu sa se mai lupte si cu schimbarea asta."si am ascultat-o si nu mi-am inceput-o nici macar la 18. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nici nu stiu ce sa zic...si al meu e fan 2pac...a imprumutat din modul lui de viata-thug life-si are si el defectele lui dar si calitati. uneori e greu sa vad calitatile...ma enerveaza la culme, cred ca asta e generatia...o generatie rebela...or sa revina cu picioarele pe pamant. asa ca te inteleg...si cat m-am rugat la DD sa fiu cat mai flexibila!...mi-a ascultat ruga dar sunt momente care ma depasesc...sunt rare dar exista...nu le pot trece cu vederea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...