Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-3


Recommended Posts

Si io-s cat mami a ta si cu nr.1 am vorbit multe de cand era mic,inclusiv de sex.Am cam mirosit io cand a inceput"N-am nevoie sa stiu daca ti-ai inceput viata sexuala.Vreau doar sa-ti amintesti ce am vorbit noi doi:protectie,daca o si iubesti,cu atat mai bine si sa nu fi porc cu fata,ca io nu cresc marlani la casa noastra.Sa fii domn."S-a inrosit"Stai linistita,c-am bagat la cap ce mi-ai spus" Cu turbatu' nr.2 nici asta n-am putut-o face.L-am incercat de vreo 2 ori,da' el "Lasa-ma domle,cu prostiile astea,ca stiu io ce trebe sa fac.Daca vrei te-nvat io pe tine."L-am invitat sa-mi 'predea' ce stia ,ca io mi-s taaare deschisa la nou dar degeaba"Mama,esti cam sarita!'[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Apropo, Wendy, baiatul tau fumeaza? [:D] Al prietenei mele da. [hot] Inca demult. [hot] Generatiile vor fi din ce in ce mai rebele. Eu incerc sa ma pregatesc moral pentru asta. Cred ca o sa-mi trebuiasca si ceva training-uri, insa nu vreau sa ma prinda nepregatita. PS: Iulico, pai cine isi punea problema de iubit la 13 ani pe vremea noastra? Insa pe vremea bunicii nu se admitea sa faci sex inainte de casatorie. Vezi cum evolueaza generatiile? La ce bun sa zici: pe vremea mea nu era asa? Nu foloseste la nimic. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iuliana_2007
Mama mea este tot asa o femeie cu o minte mai deschisa(are 44 de ani) si mi-a spus asa:"daca vrei sa iti incepi viata sexuala vreau sa ma anunti si pe mine,dar eu iti dau in sfat,nu iti incepe viata sexuala pana faci 18 ani,pana nu termini de crescut mama ca o sa te deformezi,crpul are nevoie sa fie sanatos,sa se dezvolte armonios,nu sa se mai lupte si cu schimbarea asta."si am ascultat-o si nu mi-am inceput-o nici macar la 18. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
E iaca si eu ca tine si tot degeaba , tot m-am deformat cand m-am gravidit![:D] Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]nov2006[/url] [foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by principe
W, si copiloiu a inceput sa-ti dea clase? eu cred ca el este mai la zi cu kamasutra ca tine ,parol[:D] monica mami de print
W, am 3 carti cu Kama Sutra. Ti le fac pachet si ti le trimit. Are tot ce trebuie sa stii, si poze, toate pozitiile, ca sa nu-ti scape vreuna cumva. Macar la tine sunt bune la toata familia [:D] Io le stiu pe dinafara [hot] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Apropo, Wendy, baiatul tau fumeaza? [:D] Al prietenei mele da. [hot] Inca demult. [hot] Generatiile vor fi din ce in ce mai rebele. Eu incerc sa ma pregatesc moral pentru asta. Cred ca o sa-mi trebuiasca si ceva training-uri, insa nu vreau sa ma prinda nepregatita. PS: Iulico, pai cine isi punea problema de iubit la 13 ani pe vremea noastra? Insa pe vremea bunicii nu se admitea sa faci sex inainte de casatorie. Vezi cum evolueaza generatiile? La ce bun sa zici: pe vremea mea nu era asa? Nu foloseste la nimic. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Hai mai ce sex la 13 ani!?!? Eu la 16 inca faceam baie in mare noaptea cu prietenii si prietenele si nu era nici vorba de sex. Unde mai pui ca eram toti doar in chiloti. Eh , au fost vremuri superfaine , pe care sora mea (cu 18 ani mai mica) nu o sa le guste niciodata. GHINION! Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]nov2006[/url] [foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida eu nu m-am deformat,inafara de vergeturile pe care le insusesc si ca am niste chile in plus nu m-am deformat.Tot mijlocelul ala subtire il am dosul cat al lui JLo,am ajuns-o in sfarsit din urma,era el bombat si inainte dar acum e mai maricel[:D],in rest sunt ok. Eu am fata mai de copil si acum daca m-am mai ingrsat olecuta arat mai matura dar inainte cand aveam 57 de kg toata lumea se lua de sotul meu ca umbla cu copchii. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...